Hlavní navigace

Nejdůvěryhodnější místo pro ochranu vašich dat. PowerProtect DataDomain

 Autor: DNS
PowerProtect DD je další generace osvědčeného řešení DataDomain, volba č. 1 u zákazníků mezi řešeními pro bezpečné uložení dat.
25. 10. 2021

Sdílet

DNS nabízí PowerProtect DD, který umožňuje společnostem a organizacím chránit, spravovat a obnovovat data napříč různými prostředími. Přináší provozní efektivitu, výkonnou zálohu a obnovu, garantovanou ochranu dat a cloudové funkce, které zákazníci od moderního řešení očekávají.

DD Operating System (DDOS) je výkonný mozek, který řídí všechny modely PowerProtect DD. Poskytuje pružnost ve formě mnoha podporovaných přístupových protokolů, zabezpečení prostřednictvím speciálních algoritmů a šifrování a spolehlivost díky speciálním funkcím garantujícím zdraví uložených dat. Výsledkem je vysokorychlostní škálovatelné špičkové úložiště pro ochranu zálohovaných dat, dat určených pro archivaci s jistotou jejich obnovy. PowerProtect DD se bezproblémově integruje do stávající infrastruktury, což umožňuje snadné použití s předními aplikacemi pro zálohování a archivaci a nabízí vynikající výkon ve spojení s nástroji Dell EMC PowerProtect Data Manager a Data Protection Suite.

PowerProtect DD Nejdůvěryhodnější místo pro ochranu Vašich dat. Základní stavební kámen IT pro každou společnost.

  • Rychlá, bezpečná a efektivní ochrana dat
  • Okamžitý přístup a okamžité obnovení
  • Architektura nezranitelnosti dat
  • Snadná integrace 
  • Špičková multi-cloudová ochrana

Více informací na www.dns.cz/powerprotect

Pro podrobnější informace nás kontaktujte na dnsdellemc@dns.cz