Hlavní navigace

Nejvýkonnější servery na českém trhu najdete u ZonerCloud za překvapivě nízké ceny

root perex
Pokud vás již nebaví časté výpadky u vašeho současného poskytovatele a hledáte výkonné a dostupné servery, vyzkoušejte cloudové služby od ZonerCloud.
30. 8. 2017

Sdílet

Poskytujeme nejvýkonnější virtuální servery na českém trhu s operačními systémy Windows i Linux na špičkových technologiích a za překvapivě nízké ceny. Tyto servery jsou provozovány v profesionálním virtualizačním prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Clusterové řešení je postaveno na hardwarovém vybavení od společnosti DELL, síťových prvcích od společnosti CISCO a vysoce výkonném SSD storage. Navíc je vše pro případnou eliminaci výpadků zdvojeno. V primární části máme hardware redundantně zapojen tak, aby byly eliminovány případné výpadky. V sekundární části se nachází zálohovací a replikační hardware. Díky spojení kvalitních softwarových a hardwarových technologií tak dosahují naše služby velmi vysoké dostupnosti.

Garance extrémně vysoké dostupnosti

Pro správný výběr dodavatele cloudových služeb je důležitým kritériem i garance reálné dostupnosti. K umístění serverů využíváme jedno datacentrum v Praze a tři hlavní datacentra v Brně, která jsou geograficky oddělena a kruhově propojena 10 GB linkou pro zajištění minimalizace výpadku. Konektivitu do páteřní sítě internet zajišťují dva nezávislý poskytovatelé internetu v ČR. Pro ještě vyšší zajištění dostupnosti pak máme k dispozici i třetí, pasivní připojení.

Výsledkem stabilního zázemí a kvalitních technologií je garance dostupnosti služeb až 99,99 %, která je nepřetržitě ověřována.

Operační systém přesně pro vás

Výkonné a flexibilní servery můžete vybírat z běžně dostupných distribucí Linux, jako jsou Debian, Ubuntu, Centos a Fedora, nebo můžete využít virtuální server s novým operačním systém Windows Server 2016. U variant s Cloud server Windows jsme navíc nově nasadili nejvýkonnější DELL servery s rychlostí jader 3,2 GHz. 

Pro jednoduše dostupné ekonomické a účetní programy doporučujeme Cloud Ekonom. Připravíme vám server na platformě Windows Server 2016 s předinstalovanými programy Money nebo Pohoda.

Managed servery s kompletní administrací

O servery se starají zkušení administrátoři, kteří garantují jeho bezproblémový provoz. Vy se tak můžete plně soustředit na obsah a vývoj aplikací a nemusíte myslet na aktualizace software či zálohování. Standardně provádíme například instalaci a správu operačního systému a veškerého softwarového vybavení. Na vaše přání nainstalujeme ale i dodatečný software nebo operační systém a podobně. Naši klienti mají možnost tímto způsobem bezplatně využít až 4 hodiny práce administrátora měsíčně.

Zákazník si pak pomocí webového rozhraní Centra administrace může efektivně a jednoduše spravovat své domény, webové aplikace, databáze, e-mailové schránky a ostatní webhostingové produkty.


Server zřídíme do 55 sekund

Nespornou výhodou je i rychlost zřízení služby. Od obdržení platby vám server zřídíme do 55 sekund. Každý zákazník ZonerCloud navíc získává k doménám základní SSL certifikát Basic DV od certifikační autority Symantec zdarma.

Pokud si objednáte některou ze služeb na ZonerCloud do 7. 10. 2017, můžete se zapojit i do soutěže o skvělý notebook Acer Swift 1 Pure Silver se 4jádrovým procesorem.

Prohlédněte si kompletní nabídku cloudových služeb na www.zonercloud.cz