Hlavní navigace

Patříte mezi odborníky na Linux? Šance pro čtenáře root.cz

Velký nábor linuxových administrátorů v prvním pololetí tohoto roku chystá společnost VSHosting působící na českém a slovenském trhu v oblasti zajištění provozu velkých a známých internetových projektů.
19. 1. 2011

Sdílet


VSHosting se statusem telekomunikačního operátora zajišťuje provoz stovek internetových serverů s vlastní páteřní sítí vybudovanou na síťových prvcích Cisco s přímým přístupem do NIX.CZ, SIX.SK a k tranzitním operátorům.

Různorodá práce se zajímavými technologiemi není pro linuxové experty, kteří se rozhodnou rozšířit tým firmy VSHosting, jedinou výhodou. Rozsáhlý školicí systém VSHostingu umožňuje neustálé odborné zdokonalování každého technického pracovníka. Uplatnění u VSHostingu najdou i mladí lidé s výbornou znalostí Linuxu, kteří měli doposud Linux či správu serveru pouze jako svůj koníček a rádi by jej proměnili i ve své povolání.

Technické oddělení VSHostingu se nachází přímo v budově nejmodernějšího datového centra v ČR. 

Pro zájemce, kteří se chtějí zúčastnit výběrového řízení na místa nových linuxových specialistů, a rozšířit tak tým VSHostingu, je k dispozici e-mailový kontakt prace@vshostin­g.cz. Na této adrese přijímáme životopisy kandidátů, které budeme ohledně dalšího postupu obratem kontaktovat. Uplatnění najdou u VSHosting i programátoři pro technologii PHP, MySQL a PostgreSQL.


O společnosti VSHosting

VSHosting je mladá dynamická společnost, která vznikla v roce 2006 jako poskytovatel hostingových služeb. Postupem času se společnost vyprofilovala jako poskytovatel komplexních serverových služeb včetně administrace serverů, která zajišťuje provoz stovkám velkých a známých internetových projektů a projektů s velkou návštěvností. V současné době působí VSHosting na území České republiky a Slovenské republiky.