Hlavní navigace

Počet internetových hrozeb strmě roste

Každý den vzniká více než 200 tisíc nových virových infiltrací, které se snaží napadnout nechráněný počítač. Jedná se o téměř 300% nárůst za poslední dva roky.
8. 12. 2010

Sdílet

Dominantní hrozbou v regionu EMEA je podobně jako ve zbytku světa INF/Autorun. Tato směs obsahující zejména trojské koně využívá ke své aktivaci soubor autorun.inf v operačním systému Windows. V Česku se na první místo v žebříčku infiltrací propracoval malware s názvem Win32/Yimfoca.AA. Je to červ s možností ovládání na dálku, šířící se přes tzv. instant messaging služby a sociální sítě.

Proč produkty ESET?

  • Téměř žádné falešné poplachy. 
  • Nízké nároky na hardware a systém. 
  • Pohodlná vzdálená správa. 
  • Vlastní vývoj technologií od roku 1987. 
  • 63 nejvyšších ocenění VB100% v testech britského magazínu Virus Bulletin.

Proti veškeré této internetové havěti je důležité se bránit antivirovým programem. Antivirová ochrana od ESETu zabezpečí počítač před internetovými útoky, škodlivými kódy, hackery a nevyžádanou poštou (spam). Technologie ThreatSense odhalí i neznámé hrozby, které produkty konkurenčních výrobců nemusí poznat. Citlivé údaje jako hesla, čísla bankovních účtů nebo kontakty se tak nedostanou do rukou počítačových zločinců. Programy ESET Smart Security i ESET NOD32 Antivirus jsou kompletně v češtině, a protože obě aplikace mají nízké nároky na paměť, mohou být bez problémů využívány i na starších a pomalejších počítačích. Navíc je k dispozici bezplatná technická podpora a v případě, že firma nemá vlastní IT oddělení, poskytne ESET zdarma konzultace při implementaci (instalaci) antivirového řešení.

Do konce roku 2010 získáte při objednání libovolného počtu nových licencí na 2 roky další jeden rok antivirové ochrany navíc zdarma. Tato nabídka není limitována konkrétním produktem, lze ji uplatnit na vše, co společnost ESET nabízí. Můžete tak jednoduše zabezpečit svoji firmu a ušetřit tím ještě nemalé finanční prostředky.

Jak tedy využít této akční nabídky, která platí jen do konce roku? Stačí navštívit webovou stránku www.eset.cz/3za2, kde můžete vyplnit objednávku. Mezi zákazníky, kteří již důvěřují antivirové ochraně ESET, patří mimo jiné Česká spořitelna, Seznam.cz nebo Česká pošta. Další informace o produktech ESET naleznete na www.eset.cz.