Hlavní navigace

Posuňte svůj e-shop o třídu výš

Získejte nové impulsy pro vaše online podnikání a navštivte konferenci E-Business Forum. Setkáte se s lidmi z oboru a načerpáte informace o nových nástrojích a trendech.
11. 9. 2013

Sdílet

Podnikáte na internetu a chcete vědět, co je nového v oblasti e-commerce na českém trhu? Zúčastněte se konference E-Business Forum, konané v pondělí 23. září v pražském klubu SaSaZu. Využijte příležitost setkat se a vyměnit si zkušenosti jak s odborníky se zaměřením na problematiku e-commerce, online prodej a e-shopová řešení, tak i s ostatními majiteli a provozovateli e-shopů, kteří chtějí držet krok s neustále rostoucím trhem.

Jděte současným spotřebitelským trendům naproti a zjistěte, jak ve vašem e-shopu můžete zvýšit prodej, dosáhnout lepších výsledků, jaké nástroje je nejvhodnější k tomu využít a s čím nemá smysl čas. To vše se dozvíte v rámci přednášek, workshopů a diskuzí v podání 24 osobností.

Co vás například čeká:

Platby kartou na internetu: trendy, výzvy a vize – Václav Keřka (Global Payments Europe)
Stav e-commerce v ČR se zaměřením na platební metody. Možnosti pro rychlé a bezpečné platby kartou na internetu včetně názorných ukázek plateb. Vize digitální peněženky.

Efektivní využití Skliku a novinky na portálu Zboží.cz – David Velechovský (Seznam.cz)
Ověřte si v několika krocích, zda využíváte možností Skliku naplno či zda se váš správce nedopouští některé z častých chyb. Závěrem se dozvíte, k jakým inovacím přistupuje portál Zboží.cz.

Zkuste se na zákazníka mile usmát online – Jiří Štěpán (Etnetera)
Ptáte se proč? Protože tento virtuální úsměv vás odliší od anonymních odosobněných e-shopů vaší konkurence.

Panelová debata: Trendy v mobilní e-commerce
Účastníci: Tomáš Havryluk (Alza.cz), Martin Kasa (Ticketon), Vlastimil Vávrů (Maternia)

Konferenci E-Business Forum pořádá nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network ve spolupráci s Asociací pro elektronickou komerci (APEK).

Více informací, program, profily přenášejících a registraci naleznete na stránkách akce: http://www.tuesday.cz/akce/e-business-forum-2013/

Generálním partnerem konference je Seznam.cz. Hlavním partnerem je MojeiD a dalšími partnery jsou ACOMWARE, Apsis, Etnetera, FerBuy, Global Payments Europe. Mediálními partnery jsou E15.cz, Hyper Media, Lupa.cz, Marketing Journal, Podnikatel.cz, STRATEGIE. Produktovými partnery jsou ExpressPrinting, uLikeiT, Organizátory akce jsou TUESDAY Business NetworkAPEK, produkčně akci zajišťuje Internet Info.