Hlavní navigace

Pozor! Velká fotografická soutěž

Průvodce zdravým životem, server Vitalia.cz, vyhlašuje společně s Centrem trvalého zdraví Cordeus letní soutěž pro všechny bez rozdílu věku, kdo rád fotí. Jste nastávající maminka, nebo vaše snímky zachycují totálně nezdravý životní styl? Pošlete fotku a vyhrajte jednu z cen.
30. 5. 2009

Sdílet

Fotograf

Co společného mají témata Rodina a vztahy, Zdraví a medicína, Sport a soutěž a Zdravá výživa? Jsou to nejen pilíře nového serveru Vitalia.cz, který svým čtenářům přináší neomšelé pohledy na život, ale jsou to také čtyři kategorie Velké fotografické soutěže, do které můžete každý poslat své fotografie a vyhrát zajímavé ceny.

4 kategorie = 4 výherci

  • Rodina a vztahy – nejzajímavější fotografii z ultrazvukového vyšetření plodu
  • Zdraví a medicína – fotografie zobrazující totálně nezdravý způsob života
  • Sport a soutěž – fotografie jakéhokoli aktivního pohybu
  • Zdravá výživa – nejlákavěji vyfocené vlastnoručně připravené pokrmy
logo Cordeus

Fotosoutěž probíhá do 31. července 2009 a na výherce z jednotlivých kategorií čekají dárkové poukazy na služby v Centru trvalého zdraví Cordeus v hodnotě 2 500 Kč. Kromě vítězů jednotlivých kategorií vybere redakce severu Vitalia.cz další tři soutěžící, jejichž snímky sice nebyly v daných kategoriích nejlepší, ale získají cenu za originalitu a kreativitu. Pro tyto tři vítěze jsou připraveny poukazy v hodnotě 2 000 Kč od společnosti Zážitky.cz.

Pravidla soutěže jsou k dispozici na stránkách serveru Vitalia.cz.