Hlavní navigace

První veletrh práce pro programátory nabídne také více než 20 odborných přednášek

Top firmy, soutěže v programování i přínosné přednášky.
14. 2. 2017

Sdílet

Jobs Dev, první veletrh práce pro programátory v České republice proběhne 27. května na Fakultě architektury ČVUT, vstupné je zdarma. Odnesete si nové znalosti díky odborným přednáškám, hodnotné kontakty na vystavující firmy a ostatní programátory, ale třeba i 100 000 Kč, tedy hlavní výhru v každé ze šesti soutěží v programování.

Ani absolutní sociopat by nezvládl za den 100 pohovorů,” říká organizátor veletrhu Jobs Dev Jan Hlaváč. Na veletrhu ale taková šance bude. A jestli znáte tradiční klišé, které programátory řadí mezi krtky, kteří nevystrčí zpoza monitoru nos, jak je rok dlouhý, je vám jasné, že troška socializace jim rozhodně neuškodí. Jedinečnou příležitost opustit svou komfortní zónu dostanou programátoři letos v dubnu, kdy dorazí na první veletrh práce pro programátory v České republice Jobs Dev 2017. Už se jich přihlásily čtyři stovky, ale účast se čeká několikanásobná. Tak nechte techniku chvíli odpočívat a dorazte taky!

Registrovat zdarma na veletrh se můžete zde na webu jobsdev.cz.

Seznamování, pohovory, kontakty

Získat kontakt na TOP firmy v Čechách není legrace. Z nabídek práce toho moc nevyčtete, před klasickým pohovorem vás svírá tréma. Na veletrhu Jobs Dev se představí kolem 100 důležitých firem, mezi nimi i pardubická NetSuite (Oracle), EmbedIT, Unicorn a.s. nebo Accenture. Ale už teď je jasné, že na veletrhu nebude chybět ani některý z gigantů jako Microsoft, Google a jim velikostí podobní. A možná se tam sejdou dokonce všichni!Firmy budou lačnit po talentech, programátoři zase po nových výzvách. Není třeba vymýšlet zdlouhavě téma pro small talk, téma už je dané, stačí jen využít naplno čas a příležitost. Zahrajete si i vy na Supermana a stihněte i stovku minipohovorů v jeden den.

O tématech přednášek si rozhodnete sami

Kromě prezentace firem můžete na veletrhu Jobs Dev 2017 zavítat i na některou z odborných přednášek (bude jich něco mezi 20 až 40), které budou po celý den probíhat v paralelních proudech podle nejčastějších jazyků: Java, PHP, JavaScript, C++, C#, Python a SQL. Už nyní je připravených několik přednášek, Tomáš Herzog by vám chtěl představit Visual Studio nebo .NET Core. Martin Michálek toho zase hodně ví o CSS a Tomáš Jecha by rád představil nový ASP.NET core 0.1.

Jaké přednášky ale nakonec opravdu zazní? O to se postarají účastníci veletrhu sami svým hlasováním na na webových stránkách veletrhu. Chcete-li se sami představit se zajímavým a přínosným tématem, máte šanci, stačí se přihlásit o slovo.

Přijďte zadarmo a odneste si 100 000 Kč

Vstupné na veletrh je zdarma, stačí se jen registrovat na webu. Krom výše uvedeného si ještě můžete zaprogramovat o 100 000 Kč. Firmy NETSuite a EmbedIT již vypsaly soutěže v programování (JavaScript a JAVA), v obou případech je hlavní výhrou právě 100 000 Kč. To už zní docela přesvědčivě. Takže ještě malá rekapitulace na závěr – velký sraz programátorů na veletrhu práce Jobs Dev 2017 proběhne 27. května 2017 od 8.00 na Fakultě architektury ČVUT v Praze. Buďte tam!

Kdy: 27. května 2017 od 8.00 do 19.00

Kde: Fakulta architektury ČVUT

Účast je zdarma

Registrace: jobsdev.cz

Průběžné info najdete i na Facebookové stránce

Twitter @jobsdevcz