Hlavní navigace

Root.cz přináší živé představení inovací Cisco pro WAN sítě a nástroje pro spolupráci

Seznamte se s LTE donglem pro routery, novým terminal serverem nebo čerstvou verzí IOS-XE. Představíme také sjednocené uživatelské rozhraní, modulární aplikaci, pro všechny collaboration klienty Cisco.
12. 5. 2020

Sdílet

Technologie pro řešení podnikových WAN sítí

Rychlý technologický vývoj se nevyhýbá ani oblasti podnikových WAN sítí. V tomto webináři se seznámíte s novými platformami Cisco směrovačů pro výstavbu podnikových WAN sítí, získáte celkový přehled o aktuálním portfoliu Cisco směrovačů a rovněž budou diskutovány principy DNA licenčního modelu pro Cisco WAN sítě. Nechybí ani představení stěžejních inovací v oblasti Cisco routing platforem.

Přehled nových funkcí a vlastností nástrojů pro vzdálenou spolupráci

Ve webináři se seznámíte s novými funkcemi v portfoliu produktů Cisco pro spolupráci a budete mít možnost nahlédnout pod pokličku toho, co se teprve chystá. Zaměříme se především na softwarové klienty a jejich rozhraní. Uživatel by se neměl zabývat tím, jakou aplikaci pro komunikaci využívá, ale soustředit se na svou práci. Dozvíte se proto, jaké možnosti přinese jednotný aplikační rámce – Webex Unified Application, pro využívání různých komunikačních nástrojů a komunikaci napříč platformami nebo okruhy uživatelů. K dalším diskutovaným novinkám bude patřit integrace komunikačních nástrojů Cisco a Microsoft, která umožňuje už několika způsoby propojit telepresenční jednotky Cisco se službami Microsoft a naopak. Poslední novinkou, o které se dozvíte a budete si ji moct i vyzkoušet, je lokalizovaná veze Webex Meetings v českém jazyce.

Termíny a témata dalších webinářů  jsou následující: 

12. května 2020 – Aby Vás infikované koncové zařízení nestálo hlavu – podrobnosti a registrace

14. května 2020 – Cisco HyperFlex – ne jen obyčejná hyperkonvergovaná platforma – podrobnosti a registrace

19. května 2020 – Kybernetická bezpečnost v prostředí IoT sítí – podrobnosti a registrace

21. května 2020 – Design a vlastnosti moderních Wi-Fi 6 sítí – podrobnosti a registrace

Cisco přináší sérii technicky zaměřených přednášek, které se týkají témat souvisejících s architekturou sítí, datovými centry, řešeními pro IT bezpečnost, infrastrukturou pro cloudové služby,  IoT nebo systémy pro spolupráci uživatelů. Některé jsou zaměřeny na designový návrh, jiné na konkrétní implementace včetně praktických příkladů a živých demo ukázek, nebo na aktuální trendy v oboru.

Pro účast na přednášce se vždy stačí registrovat a ve stanoveném čase se připojit do Webexu. Celý webinář totiž probíhá přes komunikační platformu Cisco Webex, a to dvakrát týdně. Případně je možné spustit přednášky ze záznamu zde na Root.cz nebo na webu TechClubu.

Aplikaci Webex pro vzdálenou spolupráci a komunikaci s kolegy, partnery či zákazníky si můžete zdarma stáhnout zde.