Hlavní navigace

Rozhodněte o letošním vítězi ankety Křišťálová Lupa

Křišťálová Lupa, nejvýznamnější anketa českého internetu, právě probíhá a vy máte příležitost zapojit se do hlasování a rozhodnout o vítězích.
9. 10. 2013

Sdílet

Je tomu úctyhodných 8 let, co server Lupa.cz každoročně oceňuje v rámci své tradiční ankety Křišťálová Lupa ty nejzajímavější a nejužitečnější projekty českého internetu.
Připojte se k dalším několika tisícům lidí. Dejte svůj hlas oblíbeným projektům či službám působícím na poli českého internetu a podpořte je v jejich dosavadní práci. Vždyť už se dostali až do finálového kola.

Hlasování probíhá prostřednictvím online formuláře na stránkách ankety Kristalova.lupa.cz/hlasovani/ až do neděle 27. října 2013. Svůj hlas můžete udělit v těchto kategoriích:

Zpravodajství – mediální projekty všeobecného zpravodajství.

Internetové obchodování – projekty, které jsou založeny na zprostředkování transakčních operací.

Nástroje a služby – nástroje a služby provozované prostřednictvím internetu.

Zájmové weby – tematicky či žánrově definované projekty určené pro specifickou cílovou skupinu uživatelů.

One(wo)man show – libovolný projekt či aktivita zajišťovaná prostřednictvím internetu v režii jednoho člověka.

Veřejně prospěšná služba – projekty, jejichž primárním cílem není peněžitý zisk, ale řešení nějakého společenského problému pomocí moderních komunikačních technologií a nástrojů.

Mobilní služba – služba či aplikace podporující přístup z mobilních zařízení či speciálně upravená pro použití z mobilních zařízení, bez ohledu na platformu či typ zařízení.

Každý, kdo se do hlasování zapojí, má šanci získat vstup na slavnostní vyhlášení vítězů, které se uskuteční 20. Listopadu v pražském Divadle Archa. Ve stejný den, ve večerních hodinách, budou na serveru Lupa.cz zveřejněny kompletní výsledky.

Veškeré podrobnosti o anketě Křišťálová Lupa 2013 – Cena českého Internetu najdete na www.kristalova-lupa.cz.