Hlavní navigace

Rychlé připojení od UPC Business ochrání firemní síť před DDoS útoky

Pro firemní zákazníky, kteří chtějí být připojeni rychle, spolehlivě, na kvalitní optické síti s vysokou garancí dostupnosti.
5. 2. 2018

Sdílet

S dohledem 24/7 každý den v roce, má UPC Business zlepšenou nabídku. Nově mohou využít symetrické připojení 100/100 společně se spolehlivou ochranu proti DDoS útokům.

Se službou Anti-DDoS a konektivitou od UPC mohou střední a velké firmy své sítě aktivně chránit a zamezit i útokům ze zahraničí ještě předtím, než doputují do českých datových sítí.

UPC nabízí účinnou Anti-DDoS ochranu, která má následující výhody:

  • s UPC mají zákazníci k dispozici globální řešení již na hlavní datové tepně Aorta. Ta tvoří základní kámen komunikace napříč celou skupinou Liberty Global
  • díky tomu je firemní síť chráněna ještě předtím, než se útok dostane na území České republiky
  • ochrana a monitoring spolehlivě fungují automaticky a nonstop bez zásahů techniků
  • detekce a reakce na útok probíhá automaticky maximálně do 1 minuty od začátku útoku
  • celé řešení se odehrává v síti UPC, a provoz tedy nemá k dispozici žádná třetí strana
  • vše je koncipováno s důrazem na co největší jednoduchost pro zákazníka

V dnešní době je snadné útoky DDoS spustit či iniciovat. Nejčastěji míří na finanční instituce, státní správu a lokální poskytovatele internetu ISP. Tato problematika se však týká i všech firem, které mají svou činnost založenou na webových aplikacích a online systémech. Ochrana proti útokům musí být efektivní a musí pomoci předejít mnoha nepříjemným a nákladným situacím.

S UPC mají zákazníci k dispozici 1 120 000 km monitorovaných optických vláken v České republice a zároveň napojení na mezinárodní optickou síť, kterou provozuje mateřská společnost UPC Liberty Global. Aktuálně nabízené symetrické připojení je nejen stabilní, ale nabízí stejnou rychlost oběma směry, download i upload. V České republice je UPC největší TEIR 1 datový poskytovatel s dostupností služeb pro více než 90 % firemních zákazníků. Celá síť UPC je vybudovaná na bázi kruhové technologie a zabezpečuje maximální dostupnost a stoprocentní zálohování připojení.

UPC Business je nejrychleji rostoucí B2B operátor na českém trhu. Pokud máte také zájem využívat jeho služeb, vyplňte formulář nebo zavolejte na 800 872 400. Do pěti dnů budete mít hotový průzkum proveditelnosti. A nejpozději do sedmi dnů od objednání budete připojeni k síti. Tu můžete využívat jak pro data, tak pro volání nebo komplexní ICT řešení, ať jste menší firma, nebo velká korporace.