Hlavní navigace

Rychlý mobilní internet v Chytré síti od O2. Buďte online kdekoliv

Pohyb a rychlost jsou fenomény moderní doby, i proto je přenositelnost jednou z nejdůležitějších vlastností počítačů. I nadupaný notebook je ale bez přístupu na internet jen „obyčejným“ strojem, který plní vaše příkazy.
22. 9. 2010

Sdílet

Až Chytrá síť mu umožní spojení s okolním světem a vy ho tak můžete začít využívat opravdu naplno.

Oživte svůj notebook

Všechny funkce svého notebooku nejlépe využijete tak, že ho připojíte k Chytré síti, která je díky O2 dostupná na naprosté většině území ČR. Ve 38 městech se navíc připojíte k 3G síti, …. Kdykoliv a kdekoliv si tak můžete pohodlně přečíst aktuální zprávy nebo třeba vyřídit své emaily. Stačí vám jen modem a správný tarif.

Pro připojení prostřednictvím notebooku nabízí O2 různé tarify. Základní varianta O2 Mobilní internet Start pro běžné surfování a vyřizování pošty je dostupná za 300 Kč měsíčně, tarif O2 Mobilní internet Neomezený za 1 000 Kč měsíčně je pak určen pro práci bez jakýchkoli limitů. Praktický USB modem si můžete ke všem tarifům pořídit za zvýhodněnou cenu 1 Kč. Pokud již využíváte Internet na doma od O2, máte nárok na slevu až 200 Kč na všechny tarify mobilního internetu. Kolik?

Připojení do notebooku je skvělá věc na cesty. Pokud však potřebujete mít internet stále po ruce, pořiďte si O2 Internet v mobilu za 150 Kč měsíčně. Ten je ideální pro prohlížení webových stránek, sdílení informací na sociálních sítích nebo pro e-mailovou komunikaci. 

Více informací o pokrytí 3G sítí a tarifech najdete na www.o2pripojse­.cz, v O2 prodejnách nebo na bezplatné lince 800 02 02 02.

Jaké technologie tvoří Chytrou síť od O2?
Chytrou síť od O2 tvoří několik technologií, které umožňují uživateli přístup k rychlému internetu v telefonu či přenosném počítači. Nejrozšířenější variantou je EDGE, kterou jsme v letošním roce rozšířili po téměř celém území České republiky. Nejnovější technologií je pak 3G, kterou O2 pokrývá největší území v ČR a každý měsíc rozšiřuje na další města. Nově operátor testuje i LTE, technologii blízké budoucnosti pro mobilní datové přenosy.

.