Hlavní navigace

Setkání síťových správců CSNOG 2019 se blíží, registrujte se včas

 Autor: CSNOG
Druhý ročník komunitního setkání správců sítí z České republiky a Slovenska – CSNOG 2019 – se uskuteční už 28. a 29. května.
7. 5. 2019

Sdílet

Na webových stránkách akce, která se bude i tentokrát konat v Brně, najdou nyní zájemci především abstrakty přednášek a samozřejmě registrační formulář. Cílem setkání českých a slovenských síťařů je umožnit vzájemnou výměnu zkušeností, diskuzi nad aktuálními tématy a sdílení řešení vedoucích k rozvoji internetových sítí v obou zemích. Hlavními pořadateli CSNOG 2019 jsou sdružení CESNET, CZ.NIC a NIX.CZ.

„Minulého ročníku se zúčastnilo na 130 specialistů na internetové sítě, kteří byli nejen z České republiky a Slovenska, ale také z Německa, Nizozemí, Velké Británie nebo ze Spojených států. Pevně věříme, že i letošní program bude zajímavý jak pro místní odborníky, tak pro ty zahraniční,“ uvádí za sdružení CZ.NIC jeho výkonný ředitel Ondřej Filip.

„Komunitní setkání CSNOG není uzavřeným projektem, ale naopak otevřenou platformou pro sdílení zkušeností poskytovatelů internetového připojení, síťových operátorů, internetových inženýrů, ale také zájemců o internetové sítě a technologie. Jménem hlavních organizátorů bych chtěl proto vyzvat všechny, kteří se chtějí zapojit do rozvoje české a slovenské komunity správců sítí, aby se nám ozvali a rozšířili naše řady,“ dodává Adam Golecký, ředitel sdružení NIX.CZ, které provozuje také projekt NIX.SK.

„Těší nás zapojení do otevřené platformy CSNOG pro sdílení zkušeností a dobré praxe v komunitě síťových operátorů. Doufám, že z pravidelného setkávání odborníků z Česka a Slovenska vznikne dlouhodobá tradice,“ uzavírá Jan Gruntorád, ředitel sdružení CESNET.

Další informace spojené s komunitou CSNOG a jejími konferencemi jsou k dispozici na webových stránkách. Aktuality najdou zájemci na účtech na sociálních sítích Twitter, Facebook nebo LinkedIn.