Hlavní navigace

Skupinové nakupování - sleva není vše. Následujte kvalitu.

Nový způsob nákupů na internetu – skupinové nakupování se slevou – zažívá v Česku momentálně nebývalý rozkvět. Jako houby po dešti rostou denně nové servery, které nabízejí registrovaným uživatelům pestré slevy na prodávané zboží, bohužel většinou na jídlo a pití.
7. 10. 2010

Sdílet

Tento týden spustil také internetový mediální dům Internet Info svůj server slevového nakupování s názvem KupDnes.cz. Server má ambice se velmi rychle zařadit mezi nejúspěšnější portály tohoto zaměření u nás k čemuž má dopomoci hned několik skutečností. 

Předně jde o tvář a vyprofilování serveru jako takového. Ve smršti slev a tlaku na nízkou cenu chtějí tvůrci KupDnes.cz jít cestou kvality, exklusivity, limitovaných a tématických akcí.
Samozřejmě, během krátké doby od spuštění bude KupDnes.cz také nabízet standard kvalitní nabídky slev a žánrově snadno zařaditelných služeb a produktů, ale po této době by se měl profilovat a nabídnout návštěvníkům možnost nákupů, které budou nad běžnou nabídkou ostatních serverů pro slevové nakupování.

Nakupujte na KupDnes.cz – lehce a elegantně

KupDnes.cz je unikátní i svým systémem nabídek ke koupi. Nabídka služby či produktu nebude zveřejňována pouze na jeden den, ale dle své důležitosti a unikátnosti v rozmezí do tří kalendářních dnů. Cena nabídky je snížena o desítky procent a pohybuje se většinou kolem 50 % z ceny běžné, mnohdy i daleko více. Pokud chcete nakupovat, není nic lehčího než se na KupDnes.cz zaregistrovat. Krom oprávnění k nákupu získá každý registrovaný uživatel možnost získávání informací o aktuálních nabídkách a také příležitost soutěžit o atraktivní ceny.

Technicky nákup funguje tak, že zákazník zakoupí slevový kupon, který ho opravňuje k odběru zboží či služby. Na základě tohoto kupónu zákazník poté uplatňuje slevu u obchodníka, který prodával své zboží či služby skrze KupDnes.cz

Co vše lze na KupDnes.cz nakoupit?

Všeobecně se na serverech pro slevové nakupování nabízejí ke koupi hlavně možnosti výhodných nabídek jídel, pití, ubytování v hotelech a nebo fitness a wellness. KupDnes.cz krom těchto standardních nabídek chce svým zákazníkům nabídnout například exklusivní nabídky, které jinde nenaleznou nebo nabídky limitovaných edicí zboží a služeb.

Pro maximální přehled o nabídkách KupDnes.cz se zaregistrujte pro přijímání newsletterů, kde jsou zájemci informováni o aktuálním zboží a produktech k prodeji. Každý den jste tak v obraze a neuteče vám žádná nabídka, kterou můžete potěšit své blízké či přátele a známe.

A navíc soutěž o iPhone 4

Pro všechny registrované zákazníky má navíc KupDnes.cz připravenou soutěž o atraktivní ceny. Hlavní cenou je zbrusu nový iPhone 4 a spousta netbooků Asus EEE pro úspěšné výherce. 

KupDnes.cz pro obchodníky a majitele firem

Server KupDnes.cz staví již od počátku na spolupráci s kvalitními obchodníky a společnostmi tak, aby koncový zákazník nakupující služby a produkty skrze KupDnes.cz byl vždy spokojen s nadstandardním přístupem a profesionalitou služby. Proto je KupDnes.cz otevřen všem možnostem spolupráce s firmami napříč všechna odvětví podnikání. V případě zájmů o spolupráci, kdy obchodníci získávají jedinečnou možnost oslovit svou nabídkou stovky tisíc potenciálních zákazníků ideální cílové skupiny, neváhejte kontaktovat přímo KupDnes.cz.

KupDnes.cz na socilálních sítích

KupDnes.cz najdete i na populárních sociálních sítích: