Hlavní navigace

SUSE Expert Days 2018: Pojďte s chameleonem na pivo!

Příznivci Linuxu a open source řešení se sejdou 15. března 2018 v Pivovaru Staropramen na pražském Smíchově.
5. 3. 2018

Sdílet

Jak vybudovat vlastní privátní cloud a poskytovat infrastrukturu jako službu? V čem jsou softwarově-definovaná úložiště výhodnější oproti klasickým hardwarovým? Jak lze využívat kontejnery jako službu a aplikační platformu? Těmto a dalším tématům se bude věnovat letošní ročník odborné konference SUSE Expert Days 2018, který ve čtvrtek 15. března 2018 pořádá společnost SUSE v Pivovaru Staropramen na pražském Smíchově.

Celodenní akce bude doslova nadupaná zajímavými informacemi. „Letošní ročník bude zahajovat přímo CEO společnosti SUSE Nils Brauckmann,“ upozorňuje Miroslav Kořen, regionální manažer společnosti SUSE pro Českou republiku a Slovensko. „S přednáškami vystoupí nejen zástupci SUSE, ale také naši partneři a zákazníci. Například Jan Patera z První novinové společnosti popíše, jak díky migraci své kritické infrastruktury na SUSE Linux ušetřili náklady a zefektivnili provoz. Konstantin Selucký ze společnosti HPE představí stavebnicové systémy pro InMemory computing Superdome Flex a Martin Vaňous ze společnosti SÍŤ nasazení SAP HANA na platformě IBM POWER v praxi,“ popisuje Miroslav Kořen.

Petr Kubeš ze společnosti HPE a Martin Zikmund ze SUSE na konferenci popíší společnou cestu vývoje HPE Helion OpenStacku a SUSE OpenStack Cloudu. Martin Zikmund se bude také věnovat novinkám v SUSE Enterprise Storage a kontejnerům jako službě a aplikační platformě v podání SUSE. Účastníci konference zhlédnou prezentaci nasazení SUSE Manager v prostředí zákazníka a zástupci společnosti Cloud4com odprezentují případovou studii nasazení SAP S/4 HANA v Marvinpac. Společnost SAP představí vlastní platformu pro internet věcí SAP Leonardo.

Pražská konference SUSE Expert Days 2018 začíná v 9:00 a přednášková část potrvá do 17:00 hod. Provázet jí bude moderátor Jan Pokorný. „Po maratonu přednášek účastníky pozveme na prohlídku pivovaru s občerstvením,“ dodává Miroslav Kořen. Podrobné informace o programu a registrační formulář pro účastníky naleznete na adrese. 

Partnery akce jsou společnosti Hewlett Packard Enterprise, SAP, Cloud4com, SÍŤ, DNS, OKsystem a mediálním partnerem server Linuxexpres.cz o informacích ze světa Linuxu.