Hlavní navigace

Telekomunikační koktejl přesně na míru – služby od Českých Radiokomunikací

Jedním z nejdůležitějších úkolů IT manažerů ve firmě by mělo být správně nastavit paletu telekomunikačních služeb tak, aby firma dostávala přesně to, co potřebuje, a zároveň nemusela platit víc, než je nutné. Nyní to může být jednodušší.
23. 6. 2008

Sdílet

Nabídka českých telekomunikačních operátorů na českém trhu je velmi široká, problém je, že většina operátorů je schopna přizpůsobit svoji nabídku pouze největším korporacím. Menší a střední firmy jsou tak velmi často v pozici zákazníka v supermarketu – musí nakupovat ICT služby bez jakékoli možnosti výrazněji ovlivnit jejich mix.

To pak vede k celkem pochopitelnému chování ICT manažerů, kteří raději potřeby firmy naddimenzují, aby tak měli jistotu, že kapacita všech používaných služeb bude dostatečná. Logickým efektem tohoto řešení je pak samozřejmě to, že firma platí více (a někdy o mnoho více) než by musela.

Zdá se ale, že situace by se mohla brzy změnit – České Radiokomunikace totiž začaly nabízet své služby způsobem, který nabídne i malým a středním firmám srovnatelný komfort jako velkým korporacím. Služba je postavena na principu, který není na českém telekomunikačním trhu úplně obvyklý – je totiž plně modulární. Zákazník si může velmi jednoduše k základní nabídce přikupovat další „vylepšení“. Může si tak pořídit například rychlejší připojení k internetu (k dispozici jsou varianty založené na SHDSL i ADSL) nebo zvolit variantu s nižší agregací. Zákazníci si mohou například objednat jen hlasové služby, případně pouze připojení k internetu.

Další novinkou pro malé a střední firmy je i to, že návrh řešení a následná instalace, včetně všech administračních záležitostí a technického vybavení jsou poskytovány zdarma. Přitom právě přesné zhodnocení potřeb firmy je jedním z nejtěžších úkolů. Pochopitelně jsou u služeb Českých Radiokomunikací zachovány všechny výhody služeb pro firemní zákazníky, jako jsou volání v rámci sítě zdarma, výhodná sazba při volání na mobil i do zahraničí a garance dostupnosti nabízených služeb. České Radiokomunikace tak nabízejí individuální přístup i pro menší a střední společnosti při zachování tradiční vysoké kvality poskytovaných řešení.

Více infomací zde.

<![CDATA[ _gde_slmshwmlae = new Image(1,1); _gde_slmshwml­ae.src=‚http:g­decz.hit.gemi­us.pl/_‘+(new Date()).getTi­me()+‚/redot.gif?id=bQ1A­e8cHK2Y4jdIx.­.1CPpdSnOlU7NgLxy­E9OQWt9dv.T7/stpa­ram=slmshwmla­e‘; //]]>