Hlavní navigace

To nejlepší a nejdůležitější z VMworld 2021 v podání českých expertů

 Autor: VMware
Na online akci VMworld 2021 Experience Day se 18. 10. dozvíte to nejzajímavější z nedávné globální konference.
11. 10. 2021

Sdílet

Průměrný podnik dnes v různých cloudech provozuje zhruba 500 aplikací. Tři čtvrtiny zákazníků společnosti VMware využívají jeden nebo dva veřejné cloudy a 40 % využívá tři nebo více. Tento multicloudový přístup zrychluje vývojový cyklus aplikací a inovací a zvyšuje akceschopnost a odolnost podniků. Multicloudové prostředí je však podstatně rozmanitější, složitější a distribuovanější než cokoli, s čím se podniky setkaly v minulosti. Jak z toho ven? I na to odpověděla každoroční globální konference VMworld, která se letos uskutečnila na začátku října.

Ty nejdůležitější a nejzajímavější informace z VMworldu 2021, které pomohou firmám na úspěšné digitální cestě, představí na online semináři VMworld Experience Day experti českého a slovenského týmu. O cloud smart přístupu pro multi-cloudovou éru a nových službách VMware Cross-Cloud, které poskytují svobodu, flexibilitu a zabezpečení v jakémkoli cloudu, ale i jak modernizovat všechny aplikace s lepší ekonomikou a menším rizikem pomocí VMware Cloud, budou hovořit Karel Rudišar a Pavel Kovář. 

Nové inovace umožňující zákazníkům lepší zabezpečení všech aplikací, které je efektivnější a jednodušší na používání, představí expert na bezpečnost Ondřej Číž. O Secure Access Service Edge a portfoliu VMware Edge umožňujícím organizacím provozovat, spravovat a zabezpečovat aplikace v blízkých i vzdálených edge lokalitách budou hovořit Michal Minařík a Andrzej Jeruzal. Chybět nebude ani představení novinek partnera – společnosti Autocont.

VMworld 2021 Experience Day  se koná již v pondělí 18. října od 9:30. Detailní informace, program a registrační formulář naleznete na internetových stránkách akce. Účast na půldenní virtuální konferenci je samozřejmě zdarma.