Hlavní navigace

UPC Business Cloud si můžete kompletně nastavit odkudkoli sami

Mít data pod úplnou kontrolou, v bezpečí a přístupná odkudkoli. To je jeden z klíčů pro úspěšný chod jakékoli firmy.
17. 7. 2018

Sdílet

Ideální řešení pro moderní správu dat umožňují virtuální servery.

S UPC Business Cloud můžete servery s vašimi firemními daty vzdáleně spravovat odkudkoli na světě. Nemusíte volat operátorovi, když potřebujete udělat jakoukoli změnu. Místo toho si jednoduše sami pomocí intuitivního uživatelského rozhraní v reálném čase nakonfigurujete výkon a další parametry vašeho cloudového úložiště.

Řízení výkonu na dálku

Pokud například zjistíte, že vaše aplikace mají vyšší provozní náročnost, než jste při zřizování virtuálního serveru očekávali, jde to vyřešit velmi rychle. Kdykoli totiž můžete navýšit výpočetní výkon. Můžete přejít na vyšší program s jinými parametry pro vCPU, RAM, SSD disk nebo traffic. Na stávajícím serveru přitom můžete během živé migrace na výkonnější hardware i nadále pracovat.

Pro všechny operační systémy

Server vám tým UPC připraví a nainstaluje operační systém tak, aby mohl ihned začít pracovat. Vybrat si můžete ze široké škály operačních systémů Linux a Windows serverů. Ty si kdykoli můžete flexibilně zřizovat i rušit.

API na míru

Na servery v UPC Business Cloudu jde snadno vytvořit a nasadit váš vlastní virtualizovaný hardware pomocí API. Podporovány jsou všechny hlavní akce pro práci s virtuálním serverem, které vám umožní vytvořit si vlastní řídící rozhraní.

Snadná záloha dat

Váš server bude automaticky zálohovaný každý den v nočních hodinách, kdy je většinou nejméně zatížen běžným provozem. Zálohu si můžete vytvářet také manuálně. Samozřejmostí jsou přehledné statistiky a monitoring.

Nonstop technická podpora

K tomu získáte monitoring sítě i cloudu, technickou podporu 24/7 a SLA až 99,9%. Při volání na infolinku vám lidé z UPC hovor přijmou do 30 sekund a odstranění případných technických potíží zajišťují standardně do 6 hodin.

Uvažujete o cloudu i ve vaší firmě? Obraťte se na UPC Business – 800 872 400 nebo firma@upcbusiness.cz. Věříme, že budete příjemně překvapeni.