Hlavní navigace

UPC nyní nabízí firmám nejvýhodnější rychlé symetrické připojení

Pro firemní zákazníky, kteří chtějí být připojeni rychle a na kvalitní optické síti s vysokou garancí dostupnosti a dohledem 24/7.
24. 4. 2017

Sdílet

Každý den v roce má UPC Business časově dostupnou nabídku za nejlepších podmínek na trhu. Od dubna do června o ni může požádat jakákoli firma.

S UPC můžete mít k dispozici 1 120 000 km monitorovaných optických vláken v České republice a zároveň napojení na mezinárodní optickou síť, kterou provozuje mateřská společnost UPC, Liberty Global. Aktuálně můžete velmi výhodně získat symetrické připojení, které je nejen stabilní, ale nabízí stejnou rychlost oběma směry, download i upload. V České republice je UPC největší TIER 1 datový poskytovatel s dostupností služeb pro více než 90 % firemních zákazníků. Celá síť UPC je vybudovaná na bázi kruhové topologie a zabezpečuje maximální dostupnost a stoprocentní zálohování připojení.

UPC Business je nejrychleji rostoucí B2B operátor na českém trhu. Pokud máte zájem také využívat jeho služeb, vyplňte formulář zde nebo zavolejte na 844 000 800. Do pěti dnů budete mít hotový průzkum proveditelnosti. A nejpozději do sedmi dnů od objednání budete připojeni k síti. Tu můžete využívat jak pro data, tak pro volání nebo komplexní ICT řešení, ať jste menší firma nebo velká korporace.