Hlavní navigace

VSHosting shání desítky nadšenců pro svůj mezinárodní růst

Dokážeš se nadchnout pro smysluplné projekty, které mají celosvětový dopad? Pak ses dostal na to správné místo.
7. 3. 2016

Sdílet

VSHosting se stará o tisíce významných internetových projektů v ČR i zahraničí. V loňském roce otevřel VSHosting své datacentrum ServerPark, které je nejmodernějším datacentrem v ČR. Součástí ServerParku jsou i nové moderní kanceláře, jejichž součástí je i chillout zóna s xboxem, 65'' 4k TV a filmy, neomezeným bohatým občerstvením a od příštího měsíce také fitko. Přes léto je k dispozici možnost pracovat venku a grilovat.

Podívej se, jak jsme v srpnu otevírali datacentrum ServerPark.

Společné foto – otevření ServerParku

VSHosting meziročně roste až o 30%. Tento růst bude akcelerovat i v souvislosti se zahraniční expanzí (Polsko, UK, USA a další). Z tohoto důvodu hledáme desítky technických nadšenců do našeho týmu. Na konci roku nás tak bude přes 60. Podívej se na naše kariérní stránky na StartupJobs a dozvi se o nás více.

Nyní nabízíme následující pozice:

HW/DC technik

Máš vztah k hardware a počítačům? Jsi rozený kutil? Chceš se podílet na provozu nejmodernějšího datacentra, stavět a montovat výkonné servery, testovat nové technologie a zapojovat sítě? Tak to zapadneš do HW/DC týmu, který se přesně o tyto věci stará.

Podívej se na kolegy z HW/DC týmu v reportáži České televize při zkouškách spolehlivosti ServerParku.

Na co čekáš – přidej se k nám

Junior Linux Admin

Zajímáš se o Linux, ale nemáš zatím dost znalostí? Chceš se stát špičkovým adminem? Dáme ti možnost jako nikde jinde. Pod zkušeným vedením to můžeš za pár měsíců dotáhnout na Linux Guru pozici. Na juniorské pozici nám navíc pomůžeš se základní správou serverů a budeš se postupně seznamovat s novou technologií.

Linux Guru

Jsi ostřílený linuxák? Neexistuje problém, se kterým by sis neporadil? Jsi senior povahou i znalostmi? Tak to jsi možná skvělý kandidát do našeho Linux Guru týmu, který se stará o chod serverů velkých internetových portálů, clusterů apod. Dáme ti šanci naučit se nové technologie a pracovat v technologicky zajímavém prostředí.

Napiš nám na job@vshosting.cz a připoj CV. Obratem se s tebou spojíme a nabídneme ti volné termíny na setkání u nás v ServerParku, kde se pobavíme o možnosti stát se členem týmu VSHosting.