Hlavní navigace

Výkonný a dostupný server pro vaše podnikání

Lenovo ThinkServer TS150 je perfektní volbou pro firmy, které chtějí posunout své podnikání vpřed.
10. 1. 2017

Sdílet

V dnešní digitální době jsou informace a data důležitá pro firmu jakékoli velikosti. Klíčové pro práci s daty je pak výkonné a kvalitní výpočetní vybavení, které zabezpečí a zálohuje všechna data, je snadno škálovatelné a dokáže růst společně s firmou a jejími požadavky. Klíčovým prvkem tohoto podnikového vybavení se proto staly spolehlivé servery. Bez jejich pomoci se dnes už neobejde prakticky žádný proces ve firmě, ať už jde o webové stránky nebo například síťové aplikace či podnikové databáze.

Lenovo ThinkServer TS150 je ideálním prvním serverem pro malé a střední podniky, stejně jako pro pobočky větších firem či do prostředí prodejen, kde poskytne vyšší výkon než stolní počítače ve srovnatelné cenové hladině. Stejně jako ostatní servery z rodiny ThinkServer navíc poskytuje vynikající poměr ceny a výkonu, vysokou energetickou efektivitu a dlouhou životnost.

Výkon serveru zajišťuje především až čtyřjádrový procesor Intel Xeon E3–1200 v5 spolu s integrovanou grafikou a operační pamětí typu DDR4. Server také umožňuje nasazení SSD disků o celkové kapacitě až 4 TB či HDD disků s kapacitou až 24 TB. Kombinace těchto komponent přináší o 20 % rychlejší chod všech důležitých firemních procesů a umožnuje zároveň vyšší zátěž celého serveru.

Velkou výhodou modelu ThinkServer TS150 jsou jeho kompaktní rozměry a tichý chod. Šasi v tower provedení umožňuje nasazení serveru do malých prostor serverovny či případně pod jakýkoliv pracovní stůl v kanceláři. S tichým chodem, který produkuje zvuk o síle pouhých 26 decibelů, nebude tento server rozhodně nikoho rušit při práci.

Kromě výhodného poměru ceny a výkonu pomáhá server ThinkServer TS150 také se snižováním nákladů za energie. Kromě energeticky efektivního procesoru a 1,2V operační paměti je server TS150 také napájen novou generací energeticky úsporných zdrojů typu 80 PLUS Bronze a Platinum s účinností až 92 %, které vynikají minimálními ztrátami energie.

Pro vzdálenou správu, update a případné opravy poslouží předinstalovaný program Intel Advanced Management Technology. V nečekaných situacích či v případě poruchy nabízí Lenovo pro své servery základní tříletou záruku a podporu typu Next Business Day. Dojde-li k výpadku, přijde na řadu široká škála servisních služeb, které dokáží garantovat dostupnost dílů, dobu odezvy a opravy a tím zkrátit výpadek a jeho dopad na minimum.

Více informací najdete na www.lenovo.cz