Hlavní navigace

Vytvořte si svou hru nebo shoďte kila díky knize Fitness pro ajťáky

Letošní Vánoce můžete trávit tradičně – na kanapi před televizí nebo v lepším případě před monitorem. S novinkami od Computer Pressu si však můžete užít úplně jiné Vánoce.
6. 12. 2012

Sdílet

Můžete si vytvořit třeba vlastní hru pro Android (vesmírná střílečka by mohla být dobrým relaxem od všudypřítomných pohádek), nebo zmírnit následky vánočního obžerství díky titulu Fitness pro ajťáky. Ano, po letech vydávání tradičních titulů jsme se pustili do pro nás trochu neobvyklé tematiky. I naše počítačem zničená těla však potřebují pohyb! Kdo sedí u počítače několik hodin denně, určitě ví, o čem je řeč. Pokud i vy chcete o Vánocích či po Vánocích udělat něco pro své zdraví, ale nechcete při tom opustit své vymazlené malé krabičky se šváby, pak se jako ideální kombinace jeví obojí propojit. Vaše technologické zázraky nebudou cvičit za vás, ale určitě vám mohou pomoct restartovat váš životní styl. Jak? Na to vám odpoví naše nová kniha Fitness pro ajťáky, která potěší všechny správné geeky. Fitness v našem podání už není pojem jenom pro nagelované týpky a slečinky v přiléhavých úborech.

Máte už dost vánoční „pohody“? Tak si od ní odpočiňte hrou na mobilu, kterou si sami vytvoříte díky knize Programujeme hry pro Android 4. Seznámíte se s vývojem uceleného projektu pro platformu Android od prvních fragmentů až po výsledek v podobě funkční hry. Nezapomnělo se ani na postupy, jak do hry implementovat třetí rozměr.

K práci je ideální kafe. Zkušení počítačoví harcovníci ale vědí, že se za symbolem kávy neskrývá nadnárodní společnost vykořisťující novodobé otroky na plantážích, ale svět jazyka Java. Hledáte-li úplný zdroj informací k tomuto populárnímu programovacímu jazyku, pak neváhejte a sáhněte po titulu Java 7 Výukový kurz. Seznámíte se nejen s běžnými programátorskými konstrukcemi, ale i pokročilými technikami, jako je programování vláken či práce s aplety. Všimněte si, že za knihu nechceme ani moc peněz ;-)

Fotografie z Vánoc či Silvestra můžete zpracovat díky volně dostupnému grafickému editoru GIMP. Jak na to se dozvíte v aktualizovaném vydání knihy Digitální fotografie v programu GIMP. Díky ní můžete odhalit i nečekané možnosti, které tento program přináší.

A aby vám nejen fotografie, ale i další důležitá data ve firmě nikdo neodcizil, máme pro vás knihu Penetrační testy a exploitace, která přináší přehled o penetračním testování umožňující odhalení slabých míst například na vašem webu nebo v síti.

Oslavte s námi další Vánoce, na našem e-shopu knihy.cpress.cz jsou to již jubilejní desáté. Proto nesmí chybět vánoční dárek v podobě 25% slevy na celou produkci nakladatelství Computer Press

A pokud chcete dostávat čerstvé informace, sledujte www.computerpress.cz