Hlavní navigace

Vývojáři i marketéři se sejdou na Mobile Internet Foru 2018

Odborníci z oboru mobilních aplikací a webu prozkoumají technologické novinky a objeví obchodní příležitosti.
3. 10. 2018

Sdílet

Letos se hodně budeme věnovat mobilním aplikacím a mobilním platbám. Uslyšíme o řadě vychytávek a technologických novinek. Zjistíme, jak do mobilních aplikací proniká rozšířená realita a jaké je její možné marketingové a obchodní využití. Dozvíme se, jaké softwary a technologie můžeme očekávat na trhu v následujících několika letech a jak je to s bezpečností mobilních zařízení a mobilních plateb.

Zde je malá ochutnávka z 11. ročníku konference Mobile Internet Forum:

  • Specifikům implementačního procesu nových mobilních aplikací na trh se bude věnovat Pavel Mikulenka z Reinto. Na konkrétním příkladu ukáže vhodné distribuční kanály ke konečnému zákazníkovi.
  • Nezávislý specialista na optimalizaci rychlosti načítání webů a CSS, Martin Michálek, vystoupí s přednáškou na téma rychlosti webu s důrazem na novou technologii AMP od Google. Michálek je autorem blogu a odborného podcastu Vzhurudolu.cz.Ukáže nám několik častých chyb při vývoji responzivního webu a přidá rady, jak webařské týmy kontrolovat.
Martin Michálek; Vzhurudolu.cz
  • S výkonnou ředitelkou Sdružení pro internetový rozvoj v České republice Kateřinou Hrubešovou se podíváme na mobilní internet pohledem NetMonitoru.
  • V dnešní době nabízí v podstatě každá finanční instituce bankovnictví v telefonu. Jak je to ale s bezpečností? Varovat nás před sociálním inženýrstvím útočníků bude Václav Zubr z ESET software.
  • Bezpečnost současných mobilních zařízení a matematicko-fyzikální technologie ochrany platebních aplikací bude řešit kryptolog Tomáš Rosa zRaiffeisenbank.
 Tomáš Rosa, Raiffeisenbank
  • Prezentace Petra Steinera z Avatar Media se zaměří na možnosti rozšířené a virtuální reality za použití mobilních technologií. Jaké je její využití pro marketing? Podíváme se na rozvoj wearables (hodinky, brýle) ve spojení s cloudovým řešením.
  • Jak Google Pay změní platby a checkout v e-commerce?Petr Šmíd, marketingový ředitel společnosti Google pro střední a východní Evropu, představí nástroj pro obchodníky, který zásadně zjednoduší svět online plateb pro koncové zákazníky.
  • Naváže zástupce MONETA Money bank, Jan Hruška, aby nám kromě statistik placení chytrým telefonem pomocí Google Pay ukázal pohodlné bezkontaktní platby přes chytré hodinky Garmin a Fitbit.
  • V panelové diskuzi se zeptáme zástupců tuzemských bank, jak mobilní platby změní praxi obchodníků a návyky spotřebitelů. Je na čase hodit peněženky a platební karty do koše? Nahradí je v blízké budoucnosti mobilní telefony?

Celý program a kompletní sestavu řečníků konference naleznete na našich webových stránkách, kde se můžete i pohodlně zaregistrovat. Zavítejte s námi 31. října do Konferenčního centra City na Praze 4, Na Strži 1702/65.

Organizátory konference jsou TUESDAY Business Network a Lupa.cz. Partnery akce jsou eManESET software a KPMG Česká republika, s. r. o.. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info a mediálně ji odporují Dotekomanie.czJa­blíčkář.cz, Letem světem Applem, mobilenet.czSMARTmania.cz a Ty­internety.cz.