Hlavní navigace

Webináře – praktické využití SD-WAN a best practices pro colaboration nástroje

Cisco a root.cz přináší další dva webináře ze série Tech Club. První z nich se věnuje problematice softwarově definovaných sítí, druhý pak technologiím pro spolupráci.
15. 4. 2020

Sdílet

Využití technologie SD-WAN pro budování moderních pobočkových sítí 

Oblast softwarově definovaných WAN sítí (SD-WAN) patří v současné době mezi stěžejní technologické trendy v oblasti podnikových sítí. Webinář se věnuje celkové architektuře Cisco SD-WAN řešení, použitým technologiím a protokolům. Na praktických ukázkách představuje konkrétní možnost a přínosy softwarově definovaného přístupu.

Best practices při používání nástrojů na spolupráci on-line

Není žádným tajemstvím, že sdílení osvědčených postupů a vychytávek, tzv. best practices, je vynikajícím způsobem, jak zlepšit výkon a produktivitu organizace. Sdílení osvědčených postupů může organizacím pomoci vyplnit mezery ve znalostech, a tak zvýšit efektivitu používání nástrojů, což se v době přesunu velké části pracovních aktivit do on-line prostředí ukazuje jako nezbytné.

Nechte se inspirovat tipy expertů na tyto techonologie. Webinář je věnován řešením Cisco Webex Teams, Webex Meetings a Webex Event Centrum.

Termíny a témata dalších webinářů  jsou následující: 

16. duben 2020 – Správa distribuovaných výpočetních prostředí od primárních datových center přes cloud až po edge lokace – podrobnosti a registrace

21. duben 2020 – Cisco Smart licencování a Smart Account – podrobnosti registrace

23. duben 2020 – Automatizace a monitoring sítě s využitím Cisco DNA licencí – podrobnosti a registrace

Cisco přináší sérii technicky zaměřených přednášek, které se týkají témat souvisejících s architekturou sítí, datovými centry, řešeními pro IT bezpečnost, infrastrukturou pro cloudové služby,  IoT nebo systémy pro spolupráci uživatelů. Některé jsou zaměřeny na designový návrh, jiné na konkrétní implementace včetně praktických příkladů a živých demo ukázek, nebo na aktuální trendy v oboru.

Pro účast na přednášce se vždy stačí registrovat a ve stanoveném čase se připojit do Webexu. Celý webinář totiž probíhá přes komunikační platformu Cisco Webex, a to dvakrát týdně. Případně je možné spustit přednášky ze záznamu zde na Root.cz nebo na webu TechClubu.

Aplikaci Webex si můžete zdarma stáhnout zde. Využít ji pak navíc můžete i ke vzdálené spolupráci a komunikaci s kolegy, partnery či zákazníky.