Hlavní navigace

Webtrh propojuje podnikatele, zaměstnance i firmy

 Autor: pexels.com
Sháníte grafického designéra nebo dobrého daňového poradce? Prodáváte webový portál nebo pátráte po vhodném webhostingu? Zapojte se do Webtrhu a získejte vše, co k úspěšnému podnikání potřebujete.
10. 5. 2022

Sdílet

Historie Webtrh.cz

Projekt Webtrh.cz funguje již od roku 2006, kdy byl vytvořen s cílem propojovat stále rostoucí komunitu osob spojených s internetovými obchody a projekty. Webtrh se ale rozšiřuje dál a také rozšiřuje pole své působnosti. Aktuálně má za cíl poskytovat informace spojené s podporou a ochranou podnikání, uspokojit potřeby profesionálních uživatelů pohybujících se v oblasti IT, ale zároveň chce pomoci i drobným živnostníkům a začínajícím podnikatelům.

V současné době Webtrh.cz měsíčně navštíví na osmdesát tisíc uživatelů. Zároveň se může pyšnit dvaceti tisíci aktivními uživateli. 

Vzdělávejte se prostřednictvím Webtrh webináře

Pravidelné webináře jsou vedeny předními profesionály v oborech IT a podnikání. Zároveň se prostřednictvím webinářů dozvíte o nejčastějších chybách, které děláme, když máme vlastní e-shop. Naučíte se, jak na analýzu klíčových slov nebo jak vyvíjet šablony na míru. Odborníci vás rovněž naučí spolupracovat s blogery, recenzními weby nebo cashbackovými portály.

Prodej webů, e-shopů a skupin na sociálních sítí

Nebaví vás budovat komunitu zákazníků nebo vašich fanoušků a sledujících na sociálních sítích od samého začátku? Pak si můžete koupit vhodný internetový magazín nebo již zaběhlý účet například na Instagramu s desítky tisíci sledujícími. Prodávat nebo nakupovat ovšem můžete také internetová fóra, e-shopy, rezervační systémy, kryptoměnové platformy či online vyhledávače a srovnávače zboží.

Navštivte prodej domén

Tato sekce má na Webtrhu své nezastupitelné místo. Pokud nemůžete sehnat na internetu doménu, kterou byste zrovna chtěli, poohlédněte se na Webtrhu. Zároveň i vy zde můžete prodávat zase své domény. Prodej domén probíhá formou aukce.

Podnikání a vše, co o něm potřebujete vědět

Jste zaměstnancem či zaměstnankyní, ale rád/a byste se stal/a osobou samostatně výdělečně činnou? Nebo chcete založit firmu? Webtrh vás provede vším, co k tomuto životnímu kroku potřebujete vědět. Poradí vám se sociálním a zdravotním pojištěním, DPH a dalšími daněmi, dohodami o provedení práce či o pracovní činnosti, fakturami a archivací dokladů, pohledávkami i vším ostatním, co s podnikatelskou činností souvisí.

Čtěte recenze webhostingů

Než si založíte vlastní web nebo e-shop, je velmi důležité také vybrat vhodný webhosting, na kterém bude váš nový online projekt umístěn. Nevíte, který je pro vás tím nejlepším možným řešením? V tom případě si přečtěte recenze webhostingů na Webtrhu. Právě zde se nacházejí nejpodrobnější recenze na trhu i srovnání uživatelsky oblíbených webhostingů. Zároveň na Webtrhu najdete zevrubný návod, jak správný webhosting vybrat.

Poptáváte programátora?

Zavítejte do sekce poptávky vývoje a programování v případě, že hledáte programátora redakčních systémů, webových stránek, galerií nebo dílčích částí vašeho online projektu. Na Webtrhu najdete specialisty na vývoj webů a online aplikací, na programování, kódování, sítě i servery.

Nabídněte se

Chcete vyučovat cizí jazyk? Nebo profesionálně fotíte? Či se živíte copywritingem? Jste právník/právnička nebo účetní? Nabídněte své služby lidem, kteří právě vaši profesi cíleně hledají.

Webtrh katalog nabízí profesionály z oborů IT a podnikání

V katalogu Webtrhu najdete profesionály z oblasti PPC reklam, sociálních sítí, vývoje webových stránek, grafického designu, cizích jazyků, ale také právního poradenství anebo SEO.