Hlavní navigace

Seriál Apache Struts

Před jistou dobou ASF vzala pod svá křídla nadějný projekt Struts - rozhraní pro efektivní tvorbu webových aplikací v JSP. V seriálu si ho podrobněji představíme.

Apache Struts 1.1: plugin Tiles a systém logování

V závěrečném dílu našeho seriálu se věnujeme pluginu Tiles a systému logování. Nakonec si něco přečtete o budoucnosti systému Struts a jeho vztahu k projektu JSF (Java Server Faces).

Doba čtení: 4 minuty

Apache Struts 1.1: modul Validator

Webový aplikační rámec Struts z dílny nadace Apache Software Foundation je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí maximálně využít programového modelu MVC ve webových aplikacích využívajících technologii JSP. Dnes se budeme věnovat skvělému modulu z tohoto systému -- Validator.

Doba čtení: 4 minuty

Apache Struts 1.1: rychlokurz psaní aplikací

Framework Struts z dílny Apache Software Foundation je značně obsáhlý. Udělat v něm jednoduchou aplikaci typu kniha návštěv není až tak přímočaré. Následující článek bude takový rychlokurz psaní aplikací ve Struts.

Doba čtení: 5 minut

Apache Struts 1.1: úvod

Nadace Apache Software Foundation chrlí jeden povedený projekt za druhým. Z jejich dílny jsou například slavný JSP/Servlet kontejner Tomcat, sestavovací program Ant, XML parser Xalan či testovací systém Cactus. Před jistou dobou ASF vzala pod svá křídla nadějný projekt Struts - rozhraní pro efektivní tvorbu webových aplikací v JSP.

Doba čtení: 8 minut