Hlavní navigace

Konference PHP frameworky zima 2008

Czech PHP User Group a Studentská unie Fakulty informačních technologií Vysokého učení technického v Brně pořádá v sobotu 26. 1. 2008 konferenci zaměřenou na PHP frameworky. Seminář navazuje na první úspěšnou akci věnovanou php frameworkům, která proběhla minulý rok na podzim v Praze na ČVUT.

Sdílet

Czech PHP User Group a Studentská unie Fakulty informačních technologií Vysokého učení technického v Brně pořádá v sobotu 26. 1. 2008 konferenci zaměřenou na PHP frameworky. Seminář navazuje na první úspěšnou akci věnovanou php frameworkům, která proběhla minulý rok na podzim v Praze na ČVUT.

Program nadcházející konference budou tvořit přednášky o frameworcích CakePHP, Kohana (nástupce Code Igniter pro php5) a dvou dalších, které zatím vybíráme. Rádi bychom doplnili přednášky o některý z frameworků PRADO, Akelos (framework typu RoR pro php), Qcodo, Agavi, Seagull apod. Pokud víte o někom, kdo by některý z uvedených frameworků rád předvedl, kontaktujte nás, prosím, na emailu stv@seznam.cz.

Akce je otevřena široké programátorské veřejnosti. Vítáni jsou všichni, kteří se chtějí dozvědět o moderních php frameworcích. Vstupné je 200 Kč, pro studenty FIT VUT zdarma. Akce se bude konat v nově rekonstruovaném historickém areálu Fakulty informačních technologíí v ulici Božetěchova 2 v posluchárně E112. Vstup na akci bude umožněn až do vyčerpání kapacity posluchárny, přednostně však registrovaným účastníkům.

Registraci na akci a více informací o semináři je možné nalézt na stránce blog.php-group.cz/2007/11/­16/registrace-na-konferenci-php-zima-2008/.

Pokud chcete být informováni o novinkách ohledně konference, přihlašte se k odběru RSS kanálu konference.php5­.cz/rss.xml.

Ing. Václav Stoupa (Czech PHP User Group)
Bc. Zdeněk Letko (Studentská unie FIT VUT)