Hlavní navigace

1. máj přinesl mojeID jubilejního uživatele

2. 5. 2013

Sdílet

1. máj přinesl mojeID 200 000. uživatele této služby. Při této příležitosti připravil Ondřej Písek, marketingový ředitel sdružení CZ.NIC, na blog zprávu, do které shrnul novinky s mojeID spojené. Mezi ně patří například zavedení mojeID na weby společnosti NOVA (Nova.cz, TN.cz, Doma.cz, Krásná.cz, Voyo.cz a Blog.cz).

Dále se Ondřej Písek ve svém blogpostu věnuje i další možnosti využití mojeID. V textu s názvem 1. květen a mojeID. Co je nového? jeho autor uvádí: „Oblastí, kde má mojeID značný potenciál, je také podpora e-Demokracie. Prvním krokem je implementace mojeID do portálů měst a obcí, provozovaných na systémech Galileo Corporation, kde např. při hlasování v místní anketě v obci Droužkovice je předáván pouze atribut obce. To umožňuje starostovi i zastupitelstvu zjistit, kolik hlasujících bylo z obce a kolik odjinud.“

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 5. 2013 12:53

  Franta (neregistrovaný)

  Ad „zavedení mojeID na weby společnosti NOVA (Nova.cz, TN.cz, Doma.cz, Krásná.cz, Voyo.cz a Blog.cz).“

  Koukám, že JejichID používá elita národa :-D

 • 2. 5. 2013 22:39

  nikdonicnic (neregistrovaný)

  200 000 lidi za jak dlouho? Hodne hrubym odhadem dva roky je temer propadak.

 • 2. 5. 2013 23:35

  Luk_Ass (neregistrovaný)

  Mojeid se mi libi, ale delat neco takovyho jenom pro Cechy mi prijde hloupost. Login na ruznejch webech pres facebook, google a spousta dalsich uz existuje a lidi uz tam ucty maj.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky