Hlavní navigace

13th Real-Time Linux Workshop v Praze

17. 6. 2011

Sdílet

V pondělí 20. června končí termín pro registraci příspěvků a přednášejících na 13. ročník konference Real-Time Linux Workshop.

Konference je zaměřena na nasazení systémů založených především na jádře Linux v oblasti řízení, průmyslu a všude tam, kde nestačí jen logická správnost výsledků, ale je požadované i dodržení časových limitů a často také interakce s reálným světem a průmyslovými technologiemi. Jedná se o tradiční místo setkání jak pro představitele výzkumných akademických projektů tak realizátorů průmyslových projektů a architektů budoucích úprav jaderných subsystémů, které mají za úkol real-time vlastnosti zaručit. Zahrnuta je i přípravná schůzka Mini-RT-Kernel Summit před setkáním Kernel Summit (24. až 26. října 2011 v Praze)

Konferenci tradičně organizuje sdružení OSADL (Open Source Automation Development Lab), které navazuje na tradice Real Time Linux Foundation, Inc (RTLF).

Registrace a účast je pro všechny přednášející zdarma. Příspěvky publikované ve sborníku jsou po konferenci k dispozici on-line na stránkách OSADL.

Za OSADL pověřený lokální organizační tým letošního ročníku se na vaši účast těší Petr Hodač, Pavel Píša a Michal Sojka z ČVUT FEL (letošní pořádající organizace).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.