Hlavní navigace

3D demo pro OS Android

27. 9. 2011

Sdílet

Na Android Marketu je zdarma dostupné demo 3D grafiky Sky Castle 3D. Demo tvoří zámek s několika nádvořími a komnatami, který je vytvořen pomocí engine Unity a autorem je Kim Stockton.

K jeho spuštění budete potřebovat minimálně verzi systému 2.2 „Froyo“ a procesor podporující architekturu ARMv7. Po úvodní prohlídce se lze po zámku volně pohybovat a vše běží plynule i na jednojádrových zařízeních.

(Zdroj: SvetAndroid.cz)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 9. 2011 12:34

  xor (neregistrovaný)

  Tady je názorná ukázka že k tomu aby něco vypadalo dobře postačí i obyčejná bump mapa a o zbytek se postarají stíny, světa, volumetrika a reflexe atd.. Na co tesselace, na co parallax, relief mapping atd.. ? :-) Jde vidět že když mají modely dobrou geometrii, scéna je dobře rozdimenzovaná a navržená dokáže to udělat divy :)

 • 27. 9. 2011 13:38

  Medusa (neregistrovaný)

  Ano na zobrazeni hranatejch domu na miniaturnim display to opravdu staci
  Pravda je ze spousta her se da stylizovat do hranatyho cartton stylu, ale ne u vseho to vypada dobre
  Ale pravda ze tohle je udelany hezky, ac teda v porovnani s PC grafikou tak 10-15 let pozadu, ale jako ukazka vykonu a pokroku techdla malejch zarizeni dobry

 • 27. 9. 2011 13:58

  Zopper

  Já bych to řekl takto: Pro udržení lineárního růstu wow efektu je třeba exponenciálního růstu výkonu. Pro dvojnásobně realističtější obraz nestačí jen zdvojnásobit rozlišení bump textur a přidat pár světel.

 • 27. 9. 2011 18:21

  Karel (neregistrovaný)

  Před 10 lety by příspěvek vypadal: Tady je názorná ukázka že k tomu aby něco vypadalo dobře postačí Gouraudovo stínování a o zbytek se postará bilineární filtrování, z-buffer atd.. Na co bump mapping, stíny, volumetrika atd.. ? :-) Jde vidět že když mají modely dobrou geometrii, scéna je dobře rozdimenzovaná a navržená dokáže to udělat divy :)

 • 28. 9. 2011 4:59

  Tomáš Matějíček

  Oprávnění
  TATO APLIKACE MÁ PŘÍSTUP K NÁSLEDUJÍCÍM POLOŽKÁM:
  SÍŤOVÁ KOMUNIKACE
  PLNÝ PŘÍSTUP K INTERNETU
  Umožňuje aplikaci vytvořit síťové sokety.
  TELEFONNÍ HOVORY
  ČTENÍ STAVU A IDENTITY TELEFONU
  Umožňuje aplikaci získat přístup k telefonním funkcím zařízení. Aplikace s tímto oprávněním mohou určit telefonní a sériové číslo tohoto telefonu, zda zrovna probíhá hovor, volané telefonní číslo a podobně.
  ÚLOŽIŠTĚ
  UPRAVIT/SMAZAT OBSAH ÚLOŽIŠTĚ USB UPRAVIT/SMAZAT OBSAH KARTY SD
  Umožňuje aplikaci zapisovat do úložiště USB. Umožňuje aplikaci zapisovat na kartu SD.
  SYSTÉMOVÉ NÁSTROJE
  NAČTENÍ SPUŠTĚNÝCH APLIKACÍ
  Umožňuje aplikaci načíst informace o aktuálně a nedávno spuštěných úlohách. Toto nastavení může škodlivým aplikacím umožnit odhalení soukromých informací o jiných aplikacích.
  SÍŤOVÁ KOMUNIKACE
  ZOBRAZENÍ STAVU SÍTĚ
  Umožňuje aplikaci zobrazit stav všech sítí.

 • 29. 9. 2011 17:35

  Petr (neregistrovaný)

  To bych taky rád věděl. Ten přístup k internetu asi proto, že mně se přes to demo zobrazuje dole proužek reklamy, dělá vám to taky? Mám Android ode dneška, takže ještě nejsem úplně zběhlý, ale naivně jsem si myslel, že aplikace s reklamou bude v marketu označena jako adware a ne free.

 • 5. 10. 2011 16:11

  dejfson (neregistrovaný)

  Ma tady nekdo 16GB 3G verzi galaxy tab 10.1?

  Zajimalo by me, jestli mu to jede plynule. Me totiz ne. Jako spousta dalsich aplikaci (treba writer pad a jemu podobne maji asi pulsekundovy lag pri kresleni obrazku). Pry je to bug v android 3.0.

  tegra gamesky funguji bez problemu, ale jakmile se pusti 'javovska' grafika, je to bida.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky