Zprávička č. 6867

Sdílet

AMD vstoupilo
do OSDL
(Open Source Development Labs), takže to
vypadá na prohloubení vzájemných vztahů a na to, že bude
brzy problém sehnat dobrou distribuci na Intel ;)
(Upozornil peto.)

Našli jste v článku chybu?

Autor zprávičky