AMD vstoupilo
do OSDL (Open Source Development Labs), takže to
vypadá na prohloubení vzájemných vztahů a na to, že bude
brzy problém sehnat dobrou distribuci na Intel ;)
(Upozornil peto.)
AMD vstoupilo
do OSDL (Open Source Development Labs), takže to
vypadá na prohloubení vzájemných vztahů a na to, že bude
brzy problém sehnat dobrou distribuci na Intel ;)
(Upozornil peto.)