Hlavní navigace

ACTIVE 24 plní slib a nasazuje HTTPS všem zákazníkům

Sdílet

Petr Krčmář 27. 7. 2015

Na letošní konferenci Internet a Technologie 15 mluvil Tomáš Hála ze společnosti ACTIVE 24 o nasazování SSL na web hostingu po bezpečnostní kalamitě, která proběhla v posledním roce. Slíbil také, že společnost všem zákazníkům nabídne SSL certifikát a jeho automatickou instalaci. Nabídneme také instalaci a provoz SSL zcela zdarma a samoobslužnou instalaci certifikátů.

Firma nyní svůj slib plní a HTTPS svým uživatelům zapíná. Společnost ACTIVE 24 spustila šifrovanou variantu protokolu pro přenos www stránek trvale všem webům na svém Linux hostingu a to zcela zdarma jako nový standard. Kromě klasického HTTPS je všem dostupný i moderní SPDY protokol, který urychluje načítání www stránek zejména na mobilních zařízeních. Zákazníci mají zároveň možnost jednoduché samoobslužné instalace a aktualizace svých SSL/TLS certifikátů.

SSL se stává čím dál větším standardem i na běžném web hostingu, což je způsobeno jednak kauzami týkajícími se internetových odposlechů, ale také zvýhodňováním šifrovaných webů ve vyhledávačích.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.