Hlavní navigace

Končí podpora ADSL, zákazníci dostanou nový modem pro VDSL se slevou

20. 8. 2019

Sdílet

rDSLAM

V posledních několika měsících obvolávali pracovníci společnosti O2 Czech Republic a.s. své zákazníky, kteří využívají ADSL a informovali je, že technologie ADSL bude končit a nabízeli nový VDSL modem za zvýhodněnou cenu 399 Kč.

Tyto informace nyní O2 rozesílá i pomocí newsletterů a VDSL modem nabízí za 1 Kč. Jelikož mně na oficiální podpoře O2 informaci o rušení technologie ADSL několikrát popřeli, tak jsem požádal o vyjádření Tiskovou mluvčí O2 a podle jejího vyjádření se zdá, že se ADSL opravdu bude rušit, cituji:

Naše zákazníky, kteří nyní využívají připojení k internetu přes ADSL, postupně informujeme o tom, že v následujících měsících dojde k ukončení podpory této technologie. Pro přechod na modernější a rychlejší připojení přes VDSL zákazníkům nabízíme modem za zvýhodněnou cenu. K ukončení podpory ADSL dojde během následujících měsíců, přesný termín zatím není znám. Zákazníkům však doporučujeme modem vyměnit už nyní, aby mohli využívat maximální rychlost a kvalitu připojení na jejich adrese – kvalita služby se jim tak výrazně zlepší, aniž by došlo k navýšení měsíčního paušálu.
Jelikož zákazníky oslovujeme přímo, nevydávali jsme k tomu tiskovou zprávu.

Tisková mluvčí Lucie Jungmannová byla informována, že o rušení ADSL chci napsat zprávičku na Root.cz.

Podívejte se, jak se instaluje moderní DSLAM:

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?