Hlavní navigace

Android se umí synchronizovat s Exchange

1. 4. 2009

Sdílet

Pokud jste chtěli používat telefon se systémem Android ve firemním prostředí se serverem Exchange, už nemusíte zoufat. K dispozici je nová aplikace Dmailer, která dovoluje synchronizovat poštu, kontakty a kalendář přímo ze serveru do telefonu. Funkce programu se prý budou ještě dále rozšiřovat.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 4. 2009 15:59

  qa (neregistrovaný)
  Na ceskem Marketu to neni a navic :(

  The current version of Dmailer Mobile for Android synchronizes contacts with Outlook and Exchange, but later in the year will support email, calendar, notes, and tasks, as well, "on an operator specific basis," says the company.
 • 2. 4. 2009 10:01

  enki (neregistrovaný)
  a špatně. Pokud Google nechce překousnout nadvládu MS na poli groupware, může se na clou oblast smartphonů vykašlat.
 • 2. 4. 2009 15:27

  Lael Ophir (neregistrovaný)
  Ono je otázkou, co chce Google vlastně dělat. Chce smartphone, který bude poskytovat přístup k online službám Google? Firemní trh na ně kašle, a synchronizace s gmailem je pro něj nezajímavá. Ve firmách se v US zabydlela zařízení Blackberry od RIM, která poskytují přístup k firemnímu workgroup SW, a v Evropě je překonaly Windows Mobile. Jestli chce Google dělat telefon pro firemní zákazníky, musí na tom poli konkurovat Blackberry a WM, a tedy synchronizaci mít.

  Ono to ale spíš vypadá, že Google míří na spotřebitelský trh. Tam naopak prakticky nikdo nemá groupware, synchronizace s ním tedy není třeba, a trh je daleko větší. Online služby Googlu mají dobré jméno, a naděje na úspěch asi větší. Pro Google je to ale nový trh, tak uvidíme, jak mu to půjde.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.