Mohl by to prosím někdo se znalosti iOS přeložit do češtiny?
Dost dobře nedovedu přeložit, co znamená "attacker s write memory přístupem" (exploitovaná děravá aplikace? Někdo kdo má přístup ke konektoru?) ani co je "execute arbitrary code" - opět v jakém kontextu?
U PR prhlášení je třeba, aby zněly frikulínsky, ne aby byly technicky v pořádku.
Ale dobrý potřeh, ledacos to napovídá o iOSu. Jen o tom Apple nesmí mluvit.