Hlavní navigace

Archlinux.cz má nový design

2. 1. 2008

Sdílet

S novým rokem byla spuštěna také nová podoba webu Archlinux.cz, který se zabývá stejnojmennou distribucí. „Na silvestra 2008 byly spuštěny nové stránky! Jsou teď hezčí a v oficiálním designu archlinux.org. Obsahují administrační část, CMS a možnost vkládat blogy, články a plno dalších možností,“ píše se na titulní straně webu.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 1. 2008 15:59

  Mr.Gentleman (neregistrovaný)
  Stránky jsou aktualizovány od Silvestra 2008? Cože, to budou aktualizovány až za rok? Myslím, že chybička se vloudila, jasně, po půlnoci už byl rok 2008, ale to nebyl Silvestr, ale Nový rok a pokud to bylo skutečně na Silvestra, tak to bylo ještě v prosinci 2007 ;).
 • 2. 1. 2008 16:02

  Mr.Gentleman (neregistrovaný)
  Teď koukám, že to takto mají uvedeno přímo na zmíněných stránkách, byť datum vložení novinky je 31.12.2007. Chybu tam tak tedy mají oni, ale od redaktorů bych čekal trochu kontroly a nejen copy and paste ze zmíněného webu ;).
 • 2. 1. 2008 16:42

  Petr Krčmář
  Ujišťuji Vás, že jsme si toho všimli. Jsou tu ale dvě ale: Jednak je to citace a na tom serveru je to skutečně napsané a především většina lidí stejně chápe, jak je to myšleno. Silvestrem totiž obvykle rozumíme noc na přelomu roku a ne jen skutečně ten den, kdy je v kalendáři jméno "Silvestr". Samozřejmě je to jistá nepřesnost, ale důležitý je nový design a ne jedna věta.
 • 2. 1. 2008 17:48

  Mr.Gentleman (neregistrovaný)
  OK, neberte mě prosím, jako nějakého prudiče ohledně pravopisu, nebo tak nějak, jen mě to datum zarazilo, protože pod termínem Silvestr 2008 si opravdu nepředstavím ten co je právě za námi - to je prostě Silvestr 2007 i z celou tou novoroční nocí už v roce 2008. Jasně, že i mě došlo, že je míněn ten co je za námi, ale toto spojení mi přeci jen přijde trochu nešťastné. To už by mi přišel přirozenější termín letošní Silvestr, protože i když je to ve skutečnosti ten "loňský", tak většina lidí si myslím představí pod pojmem letošní ten poslední a ne ten nadcházející :).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.