Hlavní navigace

AVG 8.5 pro Linux

25. 5. 2009

Sdílet

Společnost AVG Technologies představila nový linuxový produkt AVG 8.5, určený pro ochranu sítě, který je dostupný pro nekomerční účely zdarma. Pomocí něj můžete kontrolovat poštu procházející serverem případně nějaké diskové úložiště. Více informací se dozvíte na Lupě.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 5. 2009 23:20

  JardaP (neregistrovaný)
  To je od nich moc pekne. Jak se ukazalo v testu zminenem v poslednich Bezpecnostnich stripcich, umi AVG detekovat celych 100 viry z nejakych 35000. Takze to si to ted jiste vsichni nainstaluji.
 • 25. 5. 2009 23:48

  AraxoN (neregistrovaný)
  To si iste každý linuxák rád nainštaluje, aby ho to ochránilo pred všetkými tými vírusmi, ktoré by mohol dostať, keby nepoužíval Linux. Hlavne ak to bude také "rýchle" ako verzia pod Windows. Predpovedám tomuto produktu "skvelú" budúcnosť.
  ----
  Poznámka pod čiarou (plus flejm :P) : áno viem, že existujú aj linuxové servery, ktoré hostujú veci pre Windows klientov. Ťažko si ale predstavujem, akú motiváciu má niekto s Linux serverom, aby tam pchal nenažraný nevýkonný closed-source crap z Windowsu, keď tú istú funkcionalitu dosiahne s ClamAV.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.