Hlavní navigace

Betaverze nové podoby Slunečnice.cz s magazínem

20. 3. 2007

Sdílet

Náš sesterský server Slunečnice.cz dostane brzy novou tvář. Pro zájemce je na adrese beta.slunecni­ce.cz připravena betaverze, na které se neustále pracuje.

Nová podoba Slunečnice se nedotkne jen vzhledu. Přibude magazín s články a aktuální zpravodajství formou zpráviček. Vylepšeno bude i uživatelské hodnocení jednotlivých programů, k nimž budou moci uživatelé přidávat i vlastní recenze. Samozřejmostí bude také diskuzní fórum a k vyhledávání přibude našeptávač.

Registrovaní uživatelé budou mít k dispozici historii stahovaných programů a oblíbené programy si budou moci přidat do interních záložek. Pokud tedy občas potřebujete sehnat nějaký ten program pro MS Windows, můžete zamířit na novou Slunečnici.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 3. 2007 10:51

  ZloBr (neregistrovaný)
  V nekterych mistech mi pripada , ze je to plytvani drahocenym mistem.
  Jednotlive oddily na hlavni strance (magazin, nejoblibenejsi, katalog programu....) mi ze zacatku opravdu pripadali chaoticke, ale cim se na to dele koukam...:)
  Pripomina mi to stare stranky fudge.cz :).
  Jinak jsou opravdu lepsi nez "stare".
  Jen tak dal...
 • 20. 3. 2007 10:52

  ZloBr (neregistrovaný)
  V nekterych mistech mi pripada , ze je to plytvani drahocenym mistem.
  Jednotlive oddily na hlavni strance (magazin, nejoblibenejsi, katalog programu....) mi ze zacatku opravdu pripadali chaoticke, ale cim se na to dele koukam...:)
  Pripomina mi to stare stranky fudge.cz :).
  Jinak jsou opravdu lepsi nez "stare".
  Jen tak dal...
 • 20. 3. 2007 11:54

  leos (neregistrovaný)
  Jo, mistem se nejvic plytva v oblasti, kde je napsano: "Jaké jsou hlavní novinky, které Windows Vista přináší?" :-P
 • 20. 3. 2007 12:40

  xvasek (neregistrovaný)
  Fórum vyžaduje registraci, tak to napíšu sem, berte nebo nechte být. (Odkaz "proč být registrovaným členem nefunguje. :)

  - Uvítal bych vyhledávání podle licence, celkem často o jiné než OSDL licence nemám zájem. Ideální by mi připadal stupnice OSDL / open source / freeware / adware / shareware / placená verze a já bych si pak vybral, kam až bych chtěl jít - třeba bych řekl, že adware je pro mě maximální úroveň a cokoli pod tím beru. I když chápu, že je to proti komerčním zájmům serveru.
  - Grafika je pěkná, určitě lepší, než bývala, ale hodila by se optimalizace na šířku. Holt jsem asi menšina, která nepoužívá okno browseru pořád maximalizované. Nějaké inteligentní přskupování těch boxů by bylo super.
  - Pokud si dám rozšířené hledání, zašktnu "licence" a zadám GPL a dám vyhledat, tak mi to nic nenajde.
  - Nějak se mi míchá obsah pro mobily a pro PC. GTA na mobilu asi nerozjedu...
  - Blender je v akčních hrách. I když se s ním dá hrát i akčně, tak je to možná dobře. :)
 • 20. 3. 2007 12:51

  Petr Krčmář
  Díky, kolegové ze Slunečnice o téhle zprávičce samozřejmě vědí a diskusi sledují, takže jim konstruktivní připomínky poslouží.
 • 20. 3. 2007 15:57

  Mintaka (neregistrovaný)
  Nazdárek

  Nevypadá to špatně.
  Asi by to ale opravdu chtělo dát tomu nejdůležitějšímu, co lidí na slunečnici je, katalogu programů, trochu víc prostoru.
  Určitě by se hodilo zobrazovat v základním přehledu ještě víc vlastností programů.
  Hezké by bylo mít možnost někde dole si nastavit kolik programů na jedné stránce se má objevovat, mít možnost seřadit programy podle více kategorií najednou (třeba licence a počet stažení), třídení podle OS.
  A udělat resizovatelný layout (em, %), včetně pozadí bločků a obrázků by bylo moc těžké? Takhle když si to uživatel trošku zvětší (ctrl+ +) tak se to začne rozpadat.

  Každopádně je dobré že se někdo snaží vylepšit můj oblíbený website. Takže díky.