Hlavní navigace

Brasero se dočkal nové verze

4. 7. 2008

Sdílet

Verze 0.7.91 opravuje spoustu chyb a přidává 14 nových vlastností. Nově je k dispozici plugin pro normalizaci, editor obalů, podpora dvouvrstvých DVD, podpora pro FreeBSD a další. Z bugů pro nás vývojáři opravili například chybu při vypalování ISO obrazu na DVD+RW, odstranili problémy s vypalovací rychlostí, problémy s m3u playlisty a 15 dalších.

Brasero je program pro vypalování, určený primárně pro Gnome desktop. Je navržen tak, aby se jednoduše ovládal a zároveň neochuzoval uživatele o pokročilé vlastnosti pro vypalování. Umí vypalovat datová CD/DVD, audio CD, dělat jejich kopie, podporuje multisessions a mnoho dalších běžných vlastností.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 7. 2008 9:26

    bez přezdívky
    Vypaluju přes něj už docela dlouho ale jedna věc se mi nelíbí - když vypaluju na DVD-R, tak mám vypáleno za 5 minut, ale na DVD+R asi za 20 :( Ono DVD+R strašně hřeje a bojim se že vypalovačka pozná tu teplotu - protože když je vypalování asi v polovině, tak rychlost klesne na cca polovinu a strašně kolísá kolísá. Přitom tomu DVD by se nemělo nic stát,ne? - hřeje to opravdu dost(kdysi to nezpomalovalo a jelo nadoraz - to byl problém to dvd vytáhnout rukou :D ).