Hlavní navigace

Češi na OpenStack Summitu v Austinu

7. 4. 2016

Sdílet

Zástupci českých firem zabývajících se problematikou Cloud Computing a senzorickými bezdrátovými sítěmi se zúčastní významné týdenní konference OpenStack Summit v Austinu ve dnech 25. – 29. dubna 2016. Pro Českou republiku je významné, že na této odborné IT konferenci budou svá řešení a technologii prezentovat české firmy tcp cloud, MICRORISC a Protronix sdružené v rámci IQRF Alliance.

OpenStack Foundation dvakrát ročně pořádá OpenStack Summit, na kterém se sejdou přední Cloud architekti a inženýři z celého světa, aby získali nové poznatky a zkušenosti. Je to největší IT událost v daném roce. Do této komunity patří přední IT firmy jako IBM, Hewlett-Packard, Fujitsu, AT&T, Huawei nebo třeba Yahoo.

Těšte se již nyní na přímé přenosy z této konference (loňské záznamy). Mimo jiné zde budou IT experti pracovat na zpracování dat získávaných prostřednictvím bezdrátové sítě IQRF ze senzorů, které dodává na tuto akci česká firma Protronix. Získaná data budou okamžitě prezentována během Summitu. Technologii IQRF dodává česká firma MICRORISC. Celý tento projekt stojí na cloudové platformě OpenStack dodávané společností tcp cloud, jejíž zástupci pravidelně prezentují nové technologie a řešení na OpenStack Summitech a jiných mezinárodních konferencích.

Pokud máte zájem vidět tento projekt naživo, jste srdečně zváni na OpenStack Day Prague. Informace o konferenci, kterou pořádá tcp cloud ve spolupráci s OpenStack Foundation najdete na openstackdayprague.eu.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.