Hlavní navigace

Česká advokátní kancelář přijímá Bitcoiny

28. 5. 2014

Sdílet

Advokátní kancelář Mašek, Kočí, Aujezdský (eAdvokacie.cz) začala přijímat internetovou měnu Bitcoin. V zahraničí je již nějakou dobu možné za právní služby zaplatit Bitcoiny, nyní je tato možnost nabízena i v ČR.

Virtuální měny prochází poměrně bouřlivým obdobím vzestupů a pádů, ale advokát Josef Aujezdský jim věří. Nemůžeme vědět, zda se naše optimistické představy naplní, ale z naší strany vidíme v digitálních měnách budoucnost, uvádí Aujezdský.

Předpokládá, že o platbu pomocí Bitcoinů budou mít zájem především IT firmy. Své právní služby poskytujeme mimo jiné i většímu množství společností, které se zabývají informačními technologiemi. Proto také přijímáme platby v Bitcoinech a věříme, že to klienti uvítají a budou tuto možnost využívat stále ve větší míře, dodává Aujezdský.

Poté, kdy včera byl v Praze na Smíchově otevřen první automat v ČR, který mění koruny na Bitcoiny i Bitcoiny na koruny, se jedná o další rozšíření možnosti užití Bitcoinů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.