Hlavní navigace

Česká bitcoinová burza bitstock.com končí

18. 4. 2016

Sdílet

Všichni, kteří se v minulosti zaregistrovali na české bitcoinové burze bitstock.com, bez ohledu na to, zda poté s virtuální kryptoměnou skutečně obchodovali, obdrželi včera v odpoledních hodinách na při registraci uvedený e-mail následující sdělení:

Vážený kliente,

dovolte nám Vás informovat, že ke dni 31.5.2016 dojde k ukončení provozu burzy BitStock na adrese bitstock.com. Obchodování bude v provozu až do 31.5.2016 a po tomto datu již nebude možné zasílat vklady, případně zadávat obchodní příkazy. Umožněno bude pouze zadávání příkazů k výběru finančních prostředků a to až do 30.6.2016, kdy bude provoz definitivně ukončen. Pokud si ani k tomuto datu nezažádáte o výběr prostředků, bude Vám zaslán ručně do 60ti kalendářních dnů po ukončení provozu, to jest do 31.8.2016. Chtěli bychom Vás upozornit, že taková operace bude zatížena manipulačním poplatkem 50.00 CZK, proto doporučujeme, abyste si příkaz k výběru podali do 30.6.2016 sami.

Byla nám ctí být součástí bitcoinové komunity a rozhodnutí ukončit provoz nebylo snadné. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme vám hodně zdaru ve vašem dalším působení ať už ve světě kryptoměn nebo mimo něj.

Děkujeme za pochopení
Tým bitstock.com

Burza bitstock.com funguje déle než dva roky a již během prvního roku své existence přesáhla obrat 10 milionů korun (v té době se jednalo přibližně o 815 BTC). Provozovatelem této burzy je společnost Digital Financial Services s.r.o. se sídlem na Praze 4.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Autor se o výpočetní techniku a vše co s ní souvisí zajímá již od dětství. Fascinován je především sítěmi a otázkami jejich bezpečnosti.