Hlavní navigace

České mikroblogovací systémy - konkurence pro Twitter?

12. 1. 2010

Sdílet

Na našem sesterské serveru Lupa.cz vyšel článek rozebírající aktuální stav českých mikroblogovacích systémů. Článek vychází z archivního příspěvku před rokem a půl, kdy se zdálo, že tento směr má zelenou a na našem trhu se objevilo hned několik zajímavých a slibných projektů. Nyní se zdá, že většina umřela tak rychle, jako se narodila a jen málo který si dokázal získat své místo. Možná to souvisí i s tím, že v Čechách je to stále minoritní zábava a aktivně se jí věnuje jen velmi málo z nás.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 1. 2010 19:06

  Jarda_P

  Jeste kdyby mi nekdo vysvetlil, proc maji nekteri lide potrebu sdelit svetu, ze se prave divaji na fotbal nebo ze si jdou lehnout, ci jakou meli rano stolici.

 • 13. 1. 2010 8:22

  Starý Smrďa Rum (neregistrovaný)

  Taky to nechápu, když jsem řekl ráno staré aby se podívala jaké hovno jsem vysral tak mi řekla že jsem debil a že mám jít do prdele. Příště si ho vyfotím a dám na facebook :)

 • 13. 1. 2010 9:39

  Robert Smol (neregistrovaný)

  Asi to zalezi, jake ‚pratele‘ mate. Ja se napriklad z twitter krom blbosti dozvidam o zajimavych strankach, clancich ci videi od lidi kteri jsou experti v dane oblasti. Je to proste nastroj pro sdileni informaci, to jak ho kdo pouziva je uz jina vec.

Byl pro vás článek přínosný?