Hlavní navigace

Cesnet pořádá seminář o bezpečném provozu sítí a služeb

20. 1. 2014

Sdílet

V úterý 4. února 2014 od 10 hodin proběhne v Národní technické knihovně v Praze 6 seminář o bezpečném provozu sítí a služeb. Cílem akce je informovat účastníky o problematice bezpečnosti sítí a služeb a především o způsobu řešení vzniklých bezpečnostních incidentů, jejich zhodnocení a stanovení vhodného postupu a základních pravidel při jejich odstranění. Věnovat se budeme také právním otázkám, jakým způsobem řeší současná legislativa problémy s kyberkriminalitou.

Seminář je určen především správcům sítí (fakultní, univerzitní, kampusové, metropolitní), správcům služeb a členům bezpečnostních týmů. Seminář je koncipován tak, aby podal základní principy „sebeobrany v oblasti sítí a služeb“ s důrazem na nejpodstatnější aspekty bezpečnosti jako kontinuálního procesu. Bude ponechán dostatečný prostor na dotazy a diskusi.

Seminář je všem přístupný zdarma a detaily se dozvíte na webu akce. Další podobné akce naleznete v kalendáři akcí Root.cz, který je vidět i na titulní straně v pravém sloupci.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 1. 2014 18:47

    Gramec (neregistrovaný)

    Bude i video přenos nebo video záznam jako to má třeba installfest?

Byl pro vás článek přínosný?