Hlavní navigace

COMMUNICATION WEDNESDAY: přijďte si hrát

26. 3. 2012

Sdílet

Další ze setkání COMMUNICATION WEDNESDAY, určeného zejména pro networking lidí z telekomunikačního a mediálního businessu, nese název Hry na mobilech a tabletech.

I na poli her dochází k vyostřování konkurence – mobilní herní platformy tvrdě konkurují počítačům a konzolím. Na dalším pravidelném setkání COMMUNICATION WEDNESDAY budou předvedeny zajímavé nové hry, zejména z české produkce. Účastníci se dozvědí, jak se taková mobilní hra dělá. Bude rozebrán hit mezi novými obchodními modely – in-app sales. Své zkušenosti s vývojem mobilních her a různých platforem a gamifikací předají:

  • Miloš Endrle (Geewa.com)

  • Štěpán Bechynský (Microsoft)

  • Robert Varga (CzechGamer.com)

  • Ján Ilavský (Hyperbolic Magnetism)

Všichni, koho tato problematika zaujala, budou vítání ve středu 4. dubna 2012 od 18 h tradičně v prostorách Pwc BusinessCommu­nityCenter. Na stránkách Tuesday.cz je uvedeno více informací o řečnících a jejich příspěvcích, stejně tak registrační formulář, jehož vyplněním se zájemci mohou na setkání přihlásit.

COMMUNICATION WEDNESDAY jsou pravidelná setkání zaměřená na oblast telekomunikačních, mediálních a technologických služeb a aplikací. Setkání slouží jako nezávislé fórum, kde se setkávají operátoři, vývojáři aplikací, poskytovatelé a agregátoři obsahu, výrobci koncových zařízení, konzultanti a další osoby zainteresované v oblasti telekomunikačních služeb, a vyměňují si informace, zkušenosti, navazují nové spolupráce.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?