Hlavní navigace

CSNOG 2019 má program, setkání provozovatelů sítí proběhne 28. a 29. května v Brně

16. 5. 2019

Sdílet

oo_CSNOG Autor: CSNOG

Dvoudenní komunitní setkání CSNOG 2019 má program a otevřené registrace. Přednášky na aktuální síťařská témata si pro vás připravili například zástupci organizací ICANN, Internet Systems Consortium, ČTÚ, společností Qrator Labs, Flowmon Networks, NS1 nebo sdružení CESNET a CZ.NIC.

Cílem setkání, které se uskuteční 28. a 29. května v Brně, je umožnit vzájemnou výměnu zkušeností, diskuzi nad aktuálními tématy a sdílení řešení vedoucích k rozvoji internetových sítí v České a Slovenské republice. Na organizaci druhého ročníku akce se podílí sdružení CESNET, které provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání, CZ.NIC, správce české národní domény, a NIX.CZ, neutrální propojovací uzel pro Českou republiku a Slovensko.

Další informace spojené s komunitou CSNOG a jejími konferencemi jsou k dispozici na webových stránkách. Podívejte se na fotografie z prvního ročníku:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.