Hlavní navigace

CZ.NIC pořádá ve své akademii další workshop pro technické dokumentaristy

4. 5. 2018

Sdílet

Zuzana Lena Ansorgová

Ve čtvrtek 14. června se v pražském sídle výukového centra sdružení CZ.NIC uskuteční již třetí workshop technických dokumentaristů. Cílem setkání je umožnit výměnu zkušeností mezi lidmi, kteří se zabývají technickou dokumentací nebo jinými podoblastmi technické komunikace. Workshop bude probíhat formou prezentací, po nichž bude následovat diskuse mezi účastníky. Hlavním organizátorem je technická dokumentaristka CZ.NIC Zuzana Lena Ansorgová, která o své práci a zkušenostech přednášela například na letošním InstallFestu.

Na webu akce jsme nyní zveřejnili formulář, přes který mohou zájemci o vystoupení na workshopu posílat své abstrakty. Ráda bych tedy vyzvala všechny technické dokumentaristy, technical writery a další, kteří se o tuto oblast zajímají, aby se nám přihlásili a akce se aktivně zúčastnili, uvedla Zuzana Lena Ansorgová. Motivem letošního workshopu jsou METADATA a jejich využití v dokumentaristice. Návrh dalších tématických oblastí, jichž se ale zájemci nemusí striktně držet, je k dispozici na webu workshopu.

Přihlášená témata budou na webu workshopu zveřejňována postupně od příštího týdne. V tu dobu zde zájemci najdou už i registrační formulář.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.