Hlavní navigace

CZ.NIC zveřejnil prezentace a videa z konference Internet a Technologie 17.2

30. 11. 2017

Sdílet

Sdružení CZ.NIC zveřejnilo videa a prezentace z konference Internet a Technologie 17.2, která se uskutečnila v pátek 24. listopadu v Národní technické knihovně v Praze. Na programu byly tentokrát témata spojená s registračním systémem FRED, autoritativním DNS serverem Knot DNS, Knot Resolverem nebo aplikací Tablexia. Mediálními partnery akce byly také servery Root.cz a Lupa.cz.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 11. 2017 10:40

    Petr (neregistrovaný)

    Zase jsem se nedozvěděl nic z toho co by mě zajímalo, Dám příklad na BigClown, ale Omnia na tom byla podobně, na víc jsem nekoukal.
    Stačilo jednou větou: proč používají Node-RED i Home Assistant, co dělají v jednom a druhém a proč? Proč zrovna Influx? (tuším, ale jednou větou pro ostatní). Co bude umět jejich Alerter, proč ho třeba neudělají jako node do RED? Co z toho a kdy bude přístupné a v jaké formě pro Omnie? Chystá se nějaký kontejner, kde už třeba něco z toho bude předinstalované? (Node-RED, Grafana, Mosquitto, DB). V jakém stavu to je teď, tj. když koupím sadu BClown co funguje s Omnií "v základu" a co případně a jak doporučují doinstalovat?
    Je to IT konference, pokud tlačí čas tak chci vědět toto spíš než zábavné historky z kanceláří a 23. zopakování toho jak více barev výrobku je špatný nápad.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky