8. 4. 2026 11:40
Nějaký pokrok s oficiálním Flatpakem? :)
8. 4. 2026 13:50
Hele, vhodnější místo pro dotazy je tu: datovka@labs.nic.cz - tam s tím mohou i něco dělat a zpětná vazba tomu může pomoci.
Viz i: https://github.com/flathub/org.cznic.Datovka/issues/18
8. 4. 2026 16:17
To nekdo dobrovolne chce?