Hlavní navigace

DevConf.cz 2021 hledá prednášející

29. 10. 2020

Sdílet

DevConf.cz Autor: DevConf CZ

DevConf.cz 2021 je již 13. ročníkem každoročně pořádané a volně přístupné třídenní konference pro všechny open-source nadšence. V roce 2021 bude konference poprvé ve virtuálním formátu a proběhne v termínu 18. – 20. února 2021. Veškeré info naleznete na DevConf.info.

Pokud jste vývojář, technologický architekt, IT konzultant, IT student, učitel informatiky na střední či vysoké škole a nebo prostě IT nadšenec, kterého zajímají poslední trendy v otevřených technologiích, pak byste měli rozhodně zvážit návštěvu únorové akce.

Do 6. listopadu máte navíc příležitost účastnit se DevConfu nejen jako návštěvník, ale rovnou jako řečník či organizátor workshopu. Právě do tohoto data probíhá přihlašování talků/workshopů/meet-upů a to prostřednictvím cfp.devconf.info. Pokud nevíte, s čím se přihlásit, nechte se inspirovat loňským programem a nahrávkami.

Pokud vás konference zaujala, sledujte další dění na Twitteru či Facebooku, nebo přímo na webové stránce Devconf.cz. Jelikož se jedná o open-source konferenci, je DevConf.cz jako již tradičně zdarma (je pouze potřeba zavčas se registrovat). Všechny přednášky, prezentace a workshopy budou probíhat v angličtině.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 10. 2020 9:41

  Daniel Kozák
  Stříbrný podporovatel

  Opravdu je treba se registrovat? Nejak se mi nezda ze by to v pripade online konference melo byt potreba.

 • 30. 10. 2020 13:01

  Dorka Volavkova

  Virtualna platforma, ktoru mame v plane pouzit to vyzaduje. Takisto nam to pomoze odhadnut uroven podpory, ktoru ku konferencii budeme potrebovat. Ak sa z akychkolvek dovodov chcete vyhnut registracii, tak nahravky vzdy zverejnujeme na nasom YouTube kanali.

  30. 10. 2020, 13:01 editováno autorem komentáře

 • 30. 10. 2020 15:50

  Daniel Kozák
  Stříbrný podporovatel

  S registrací problém nemám, jen jsem si říkal za jakým účelem je třeba. A dává to smysl, že je dobré vědět kolik lidí bude asi přibližně najednou sledovat konferenci online.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky