Hlavní navigace

DevConf.cz Mini proběhne příští týden, 2. června. Zbývá ještě pár míst.

26. 5. 2022

Sdílet

DevConf.cz Autor: DevConf CZ

Ve čtvrtek 2. června proběhne první DevConf.cz Mini, který naváže na lednovou konferenci DevConf.cz. Jde o nový lokální formát, jehož hlavním cílem je dále budovat platformu pro diskuze o nejnovějších trendech v otevřených technologiích a možnost potkat se s open-source nadšenci z České republiky a okolních zemí. Konference proběhne naživo na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

V průběhu čtvrtečního odpoledne se můžete těšit na dvě panelové diskuze, více než deset přednášek, čtyři workshopy a tři diskuze. Součástí programu je také Fedora 36 Release Party. Pokud byste se chtěli zapojit do konference jako přednášející, během odpoledne se budou sbírat návrhy na lightning talky, které celý půldenní program uzavřou. Poté jsou všichni účastníci vítáni na večerním posezení u piva a dalších dobrot v Šelepce.

Podrobnosti naleznete v programu a na webu konference. S účastníky, přednášejícími a organizátory se můžete spojit na TelegramuVstup je zdarma, je pouze potřeba se zavčas zaregistrovat.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.